نشست خبری پنجمین جشنواره فرهنگی هنری پارک پاک آمل برگزار شد+عکس
13 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
جانشین سپاه ناحیه آمل : مقابله با تهاجم فرهنگی و اعتمادافزایی در میان آحاد مردم از جمله اموری است که می توانیم از طریق فضای رسانه ای به نتایج مطلوبی برسیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، سرهنگ بهروز عیسی زاده، جانشین سپاه ناحیه آمل در نشست خبری پنجمین جشنواره فرهنگی هنری پارک پاک که در سپاه ناحیه آمل برگزار شد اظهارداشت: کسانی که در عرصه رسانه کار می کنند پس زمینه اعتقادی و علمی دارند که می توانند موفق باشند و جریان کربلا را حضرت زینب کبری(س) با رسانه کلامی پیش برده است.

وی تصریح کرد: رهبری مظعم انقلاب اسلامی توجه بسیاری به عرصه فضای مجازی دارند که نشانگر اهمیت و جایگاه عرصه رسانه و فضای مجازی است که باید به آن توجه شود.

عیسی زاده ادامه داد: با فضای مجازی و رسانه توانستیم انقلاب اسلامی را صادر کنیم که امروز برای پیشبرد اهداف خود به این ظرفیت های ارزشمند نیازمند هستیم.

جانشین سپاه ناحیه آمل افزود: استکبار جهانی و جریان های تکفیری با بهره گیری از رسانه به دنبال تحقق اهداف و برنامه های خود هستند تا بتوانند آن را محقق کنند.

وی اظهارداشت: دشمن دارد به صورت شبانه روزی در حوزه رسانه و فضای مجازی دارد کار می کند و ما نیز باید از سرمایه ها و ظرفیت های رسانه ای خود به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم.

عیسی زاده تصریح کرد: زمان شناسی و اطلاع رسانی آگاهانه و هوشمندانه از جمله تکالیف رسانه ای است که از جنبه امنیتی نیز می تواند اثرگذاری شایسته ای داشته باشد.

وی با بیان این که رسانه انقلابی باید فراجناحی باشد، گفت: جهاد اقتصادی و اقتصاد مقاومتی از اهمیت بسیاری برخوردار است که رسانه ها می توانند در این عرصه اثرگذاری شایسته و مطلوبی داشته باشند.

عیسی زاده تصریح کرد: اردوهای جهادی کار خوب و ارزشمندی است که دارد در سطح کشور صورت می گیرد که رسانه ها می توانند معرفی کننده این گروه ها باشند.

جانشین سپاه ناحیه آمل با بیان این که رسانه ها در مسیر تبیین گفتمان انقلاب اسلامی گام بردارند، گفت: مقابله با تهاجم فرهنگی و اعتمادافزایی در میان آحاد مردم از جمله اموری است که می توانیم از طریق فضای رسانه ای به نتایج مطلوبی برسیم.

وی تصریح کرد: ایجاد گفتمان انقلاب اسلامی مورد توجه است و در فضای نرم هم می توانیم انقلاب اسلامی را گسترش دهیم که ضرورت دارد به بهترین نحو ممکن از ظرفیت ها استفاده شود.

عیسی زاده خاطرنشان کرد: ایران اسلامی در عرصه های علمی گسترش بسیاری داشته است و نخبگان گرانقدری داریم که کشور پیشتاز باید از نظر علمی نیز پیشرفت داشته باشد.

وی تصریح کرد: استفاده از کالای داخلی نقش مهمی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دارد که رسانه ها می توانند در تبلیغ و معرفی استفاده از این کالاها قدم های خوبی بردارند.

عیسی زاده اظهارداشت: طرح های فرهنگی خوبی از جمله پارک پاک و گردشگری تعالی بخش که از سوی سپاه برگزار می شود برنامه های ارزشمند و ارزنده ای است.

علی اسماعیلی، معاون فرهنگی سپاه ناحیه آمل در این نشست افزود: همزمان با ایام تابستان شاهد حضور جمع کثیری از مسافران هستیم و آمل نیز یکی از گذرگاههای اصلی است و باید از فرصت های موجود استفاده کنیم.

وی بیان داشت: چند سالی است طرح پارک پاک در حال اجرایی شدن است که امسال طرح گردشگری تعالی بخش نیز در اماکن متبرکه امام زاده ابراهیم و ناصرالحق صورت می گیرد که با رویکردی معنوی است.

اسماعیلی ادامه داد: طرح رادیو پارک، اجرای نمازجماعت، برنامه های ورزشی، بازی های بومی محلی، اجرای جنگ شادی، برگزاری مسابقات، دعوت از هنرمندان و نخبگان و ایجاد غرفه های مختلف از جمله فعالیت ها در طرح پارک پاک است.

وی افزود: طرح پارک پاک دهکده طلایی به صورت ویژه، برگزاری برنامه های ویژه در مناطق آسیب پذیر امت آباد و رضوان 38، جلوگیری از افزایش طلاق، تقویت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، مقابله با بدپوششی و اجرای طرح گردشگری تعالی بخش از جمله اولویت های ما است که تلاش می کنیم در این عرصه گام برداریم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0