برنامه کامل ۱۳ دلاورمرد مازنی در سی و یکمین دوره المپیک ریو ۲۰۱۶
12 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
نوشاد و نیما عالیمان در تنیس روی میز، مجتبی عابدینی در شمشیربازی، عادل غلامی و مجتبی میرزاجانپور در والیبال، فرزان عاشورزاده در تکواندو، قاسم رضایی و بشیرباباجان زاده درکشتی فرنگی، حسن یزدانی، کمیل قاسمی و رضا یزدانی در کشتی آزاد، محمدرضا براری و بهداد سلیمی در وزنه برداری به عنوان 13 دلاورمرد مازنی در المپیک ریو 2016 هستند

کمال نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران؛ سی و یکمین دوره مسابقات المپیک ریو 2016 که طی روزهای 16 تا 31 مرداد برابر با 6 تا 21 آگوست در ریو برزیل برگزار می گردد، 64 ورزشکار ایرانی به مصاف حریفان خواهند رفت که از این تعداد 13 ورزشکار از خطه قهرمان پرور مازندران در 7 رشته ورزشی برای کسب مدال به مصاف حریفان می روند.

نوشاد و نیما عالیمان در تنیس روی میز، مجتبی عابدینی در شمشیربازی، عادل غلامی و مجتبی میرزاجانپور در والیبال، فرزان عاشورزاده در تکواندو، قاسم رضایی و بشیرباباجان زاده درکشتی فرنگی، حسن یزدانی، کمیل قاسمی و رضا یزدانی در کشتی آزاد، محمدرضا براری و بهداد سلیمی در وزنه برداری به عنوان 13 دلاورمرد مازنی در المپیک ریو 2016 هستند که برنامه کامل این 13  قهرمان مازنی در این آوردگاه مهم به شرح ذیل است:

شنبه 16 مرداد برابر با ششم آگوست ساعت 16:30 مرحله مقدماتی: نوشاد و نیما عالمیان در تنیس روی میز

یکشنبه 17 مرداد برابر با هفتم آگوست ساعت 2:30 مرحله اول: نوشاد و نیما عالمیان  در تنیس روی میز

یکشنبه 17 مرداد برابر با هفتم آگوست ساعت 22 مرحله دوم: نوشاد و نیما عالمیان در تنیس روی میز

دوشنبه 18 مرداد برابر با هشتم آگوست ساعت 1:30 مرحله سوم: نوشاد و نیما عالمیان در تنیس روی میز

دوشنبه 18 مرداد برابر با هشتم آگوست ساعت 6:05 بازی اول: تیم ملی والیبال ایران و آرژانتین

چهارشنبه 20 مرداد برابر با 10 آگوست ساعت 35 دقیقه بامداد بازی دوم: تیم ملی والیبال ایران و لهستان

چهارشنبه 20 مرداد برابر با 10 آگوست ساعت 16: مجتبی عابدینی در شمشیربازی

پنج شنبه 21 مرداد برابر با 11 آگوست ساعت 17 بازی سوم: تیم ملی والیبال ایران و کوبا

شنبه 23 مرداد برابر با 13 آگوست ساعت 17 بازی چهارم: تیم ملی والیبال ایران و مصر

دوشنبه 25 مرداد برابر با 15 آگوست ساعت 17:30مرحله مقدماتی: بشیر باباجان زاده وزن 130 کیلوگرم کشتی فرنگی

سه شنبه 26 مرداد برابر با 16 آگوست ساعت 2:30: محمدرضا براری دسته 105 کیلوگرم وزنه برداری

سه شنبه 26 مرداد برابر با 16 آگوست ساعت 17:30 مرحله مقدماتی: قاسم رضایی وزن 98 کیلوگرم کشتی فرنگی

چهارشنبه 27 مرداد برابر با 17 آگوست ساعت 2:30: بهداد سلیمی دسته 105+ کیلوگرم وزنه برداری

چهارشنبه 27 مرداد برابر با 17 اگوست ساعت 16:30 مرحله مقدماتی: فرزان عاشورزاده وزن منهای 58 کیلوگرم تکواندو

جمعه 29 مرداد برابر با 19 اگوست ساعت 17:30 مرحله مقدماتی: حسن یزدانی وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد

شنبه 30 مرداد برابر با 20 آگوست ساعت 17:30 مرحله مقدماتی: کمیل قاسمی وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد

یکشنبه 31 مرداد برابر با 21 آگوست ساعت 17:30 مرحله مقدماتی: رضا یزدانی وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد

شایان ذکر است، استان مازندران با داشتن 13 ورزشکار بیشترین سهمیه را برای کشورمان در المپیک ریو 2016 دارد.

به امید موفقیت و افتخارآفرینی ورزشکارنی مازنی در المپیک ریو 2016

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0