پيام فرماندار ویژه آمل به مناسبت هفته رسانه
12 مرداد 1395 ، دیدگاه 0

احمد منفرد، معاون استاندار و فرماندار ويژه آمل طي پيامي به مناسبت هفته رسانه و فرا رسيدن 17 مرداد و روز خبرنگار، سالروز شهادت خبرنگار متعهد شهيد محمود صارمي به طلايه‌داران عرصه خبر تبريک گفت.

در اين پيام آمده:

بسم‌ الله الرحمن الرحيم

ن و القلم و مايسطرون

فعالان عرصه‌ي رسانه و راويان رويدادها و حقايق، خدمتگزاران بي‌ادعايي هستند که در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، مسير اعتدال را با مشعل روشنگري و نگاهي قابل تحسين پيموده؛ با همتي بلند و انديشه‌اي آزاد، مسئوليت خطير آگاهي بخشي به جامعه را بر دوش مي‌کشند.

خبرنگاران وجدان بيدار جامعه جهاني و تصويرگرا زمان خورشيد، زيرا همواره در عمق جامعه زندگي مي‌کنند و سلامت فرهنگي و فکري هر جامعه‌اي، مرهون تلاش‌هاي شبانه‌روزي آنهاست.

خداوند را شاکريم که به مدد تعامل گسترده دولت تدبير و اميد با اصحاب رسانه و اهل قلم، به عنوان وجدان بيدار جامعه سخت‌تر از هر زمان ديگر مي‌کوشند تا هموطنان را در مسير دستيابي به اطلاعات درست و درک صحيح از وقايع سياسي ياري رسانند. ضمن اينکه از طريق نقد منصفانه و تصويرگري رويدادها با نگاه اعتدال محور همراه و همپاي دولتمردان براي تعالي کشور و بالندگي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران تحقق آرمان‌هاي معمار کبير انقلاب حضرت امام خميني(ره) و منويات مقام معظم رهبري از هيچ کوششي فروگذار نخواهند کرد.

اينجانب با گراميداشت ياد و خاطره شهداي عرصه قلم و آگاهي، روز خبرنگار را به تمامي خبرنگاران متعهد و تلاشگر استان مازندران به ويژه شهرستان آمل تبريک مي‌گويم و توفيق روزافزون اين ديده‌بانان هويت ملي و حقوق اجتماعي را از خداوند بزرگ خواستارم.

                                   احمد منفرد

               معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0