برنامه های ستاد گرامیداشت هفته رسانه شهرستان آمل اعلام شد
10 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل با بیان این که در پاسداشت مقام والای خبرنگاران برنامه های ما به صورت هفته ای صورت می گیرد، افزود: این برنامه ها در قالب ستاد گرامیداشت هفته رسانه برگزار می شود.

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، محمد محمدی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل امروز در نشست با مسئول دفتر خانه مطبوعات آمل و رییس انجمن صنفی خبرنگاران آمل با بیان این که در پاسداشت مقام والای خبرنگاران برنامه های ما به صورت هفته ای صورت می گیرد، افزود: این برنامه ها در قالب ستاد گرامیداشت هفته رسانه برگزار می شود.

وی اظهارداشت: برنامه ها از روز پنج شنبه 14 مرداد آغاز می شود که صبح آن دیدار با ائمه جمعه و مسئولان شهرستان انجام می شود و عصر این روز نیز غبارروبی مزار مطهر شهدا در آستان مقدس امام زاده ابراهیم(ع) آمل صورت می گیرد.

محمدی افزود: روز جمعه نیز شاهد حضور باشکوه اصحاب رسانه و خبرنگاران آمل در نمازجمعه سطح شهرستان آمل خواهیم بود.

وی ادامه داد: روز شنبه شانزدهم مرداد ماه نیز صبح آن دیدار با پیشکسوتان عرصه رسانه شهرستان آمل و عصر این روز نیز مسابقات فوتسال پیشکسوتان رسانه و هنرمندان آمل برگزار می شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل خاطرنشان کرد: روز یکشنبه هفدهم مرداد که همزمان با روز خبرنگار است، شهرستان آمل میزبانی همایش استانی خبرنگاران مازندران را در سالن همایش های بین المللی اریکه آریایی برعهده دارد.

وی با اشاره به این که روز دوشنبه هجدهم مرداد ماه دیدار با سردار میرشکار یادگار هشت سال دفاع مقدس و خانواده شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده انجام می شود، تصریح کرد: روز سه شنبه نوزدهم مرداد نیز همایش شهرستانی تجلیل از خبرنگاران شهرستان آمل انجام می شود.

محمدی بیان داشت: برنامه پایانی این هفته برگزاری اردوی تفریحی به منطقه زیبای الیمستان در روز چهارشنبه بیستم مرداد ماه است که برگزار می شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل با اشاره به وضعیت ساماندهی خبرنگاران شهرستان آمل خاطرنشان کرد: مقرر گردید آثار واصله خبرنگاران تا پایان همین هفته با حضور مسئول دفتر خانه مطبوعات آمل و دو نماینده و مسئول انجمن صنفی خبرنگاران و دو نماینده بررسی شده و در نهایت وضعیت فعال، نیمه فعال و غیرفعال بودن آنان مشخص شود.

وی اظهارداشت: به سبب میزبانی آمل از همایش استانی خبرنگاران و تدارک لازم برای برگزاری باشکوه آن سبب شد تا برنامه های ستاد گرامیداشت هفته رسانه شهرستان آمل از چهاردهم تا بیستم مرداد برگزار شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0