رئیس دانشگاه آزاد واحد آیت ا... آملی
5 مرداد 1395 ، دیدگاه 0
سرنوشت همه دانشگاه ها محتوم به بین المللی شدن است

کمال نیوز ، دکتر فاضل لاریجانی رئیس دانشگاه آزاد واحد آیت ا... آملی با اشاره به اینکه اکثر دانشگاه ها در حال حاضر هم به برخی از مقالات بین المللی از جمله شرکت در کنفرانس های بین المللی و از این دست مبادرت می کند بیان کرد: به خاطر آماده نبودن برخی زیر ساخت ها و شرایط اجتماعی، در جذب دانشجوی خارجی دچار چالش هستیم.

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه سیل جهانی شدن دانشگاه ها را در این مسیر قرار خواهد داد تصریح کرد: جهانی شدن منبعث از پیشرفت های تکنولوژیک مخصوصاً در عرصه ارتباطات است.

لاریجانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره دیپلماسی علمی تأکید کرد: اجرای این منویات می تواند ما را با کمترین تبعات برای در نوردیدن این مسیر جهانی شدن یاری دهد.

وی با تقدیر از تلاشهای دکتر ابراهیمی مدیر کل بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی و همکارانش تصریح کرد: در سالهای اخیر شاهد پویایی قابل توجه هستیم که مرهون سیاست های هوشمندانه دکتر میرزاده در حوزه بین الملل، حمایت های معاونانشان و مرهون زحمات حوزه بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

برگزاری آزمون EPT در واحد بین الملل آیت ا... آملی

دکتر حامد برجسته مسئوول بین الملل واحد آیت ا... آملی با ارائه گزارش از عملکرد این واحد بیان کرد: در پنجاه و هفتمین جلسه هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی موضوع بین المللی شدن واحد آیت ا... آملی به تصویب رسید.

وی با اشاره به اینکه ساختمان مجتمع بین الملل این واحد 5200 متر مربع زیر بنا دارد اظهار کرد: از استادان برتر کشور برای فعالیت در واحد بین الملل آیت ا... آملی دعوت به عمل آمده است .

برجسته با بیان اینکه تاکنون با چندین دانشگاه معتبر جهان پروژه های مشترک و تفاهم نامه همکاری داشته ایم ، اعلام کرد: مجوز برگزاری آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی در واحد آیت ا... آملی صادر شده است و اولین آزمون در تیر ماه سال جاری با حضور 350 نفر در این واحد برگزار شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0