پیداشدن جسد نوجوان 13 ساله غرق شده تهرانی در رودخانه هراز/ مصدومیت یک صخره نورد در منطقه شاهاندشت +عکس
1 مرداد 1395 ، دیدگاه 2
رییس جمعیت هلال احمر آمل افزود: نامبرده عرفان صالح آبادی اهل تهران بوده است که برای استراحت در روبروی پمپ بنزین وانا کنار رودخانه بودند.

 

جمشید نیکزاد، رییس جمعیت هلال احمر آمل، در گفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز اظهارداشت: امروز غرق شدن پسر 13 ساله را در منطقه وانا داشتیم.


وی تصریح کرد: متاسفانه بعد از یک ساعت تلاش جسد وی بعد از تونل وانا با فاصله حدود 3 کیلومتر از محل غرق شدن پیدا شده است.


نیکزاد ادامه داد: پیداشدن جسد با همکاری دهیاری وانا و نیروی انتظامی پیدا و بعد از عملیات نصب کارگاه اقدام به خروج جسد کردیم.


رییس جمعیت هلال احمر آمل افزود: نامبرده عرفان صالح آبادی اهل تهران بوده است که برای استراحت در روبروی پمپ بنزین وانا کنار رودخانه بودند.


وی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: با اعلام از سوی مرکز eoc جمعیت هلال احمر مازندران در ساعت 15 امروز یک تیم 4 نفره صخره نورد که در حال فرود از بالای آبشار شاهاندشت بودند متاسفانه یک نفر دچار حادثه شد که با اعزام تیم امداد کوهستان هلال احمر مصدوم نجات و تحویل درمانگاه گزنک شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   2

  1. مرتضی قربانی

    مرتضی قربانی

    سلام از اطلاع رسانی که میکنید ممنون؛ بنده کسی هستم که امروز جنازه پسر سیزده ساله رو درآورد و تو انتقال فرد سقوط کرده تو آبشار شاهندشت هم بودم؛ اگه میشه به مردم اطلاع رسانی کنین که ایمنی لازم رو موقع تفریحات تابستان رعایت کنن تا خوشحالی شان به عزا تبدیل نشه ، مرسی ممنون

  2. محسن

    محسن

    ممنون از زحماتتون