بهادر مولایی به جای ریو از بیمارستان 17 شهریور آمل سردرآورد
31 تیر 1395 ، دیدگاه 0
بهادر مولایی ملی پوش فوق سنگین تیم ملی وزنه برداری ایران بامداد امروز پنجشنبه هنگام بازگشت از تهران به زادگاهش مازندران بر اثر تصادف راهی بیمارستان شد.

 

سخنگوی اورژانس فوریت های پزشکی 115 مازندران با تائید بستری شدن مولایی در بیمارستان به خبرنگار ایرنا گفت که سانحه ساعت پنج بامداد امروز در جاده هراز رخ داد.


زکریا اشکپور افزود : در این تصادف که حدفاصل پیچ ' کلرد ' کیلومتر 20 جاده هراز بین سه دستگاه خوروی پراید، نیسان و کامیونت ایسوزو رخ داد ، مولایی به همراه سه نفر دیگر از دوستان و اعضای خانواده اش سرنشین پراید بودند.


وی گفت که در این سانحه هر چهار سرنشین سواری پراید از جمله بهادر مولایی و راننده های نیسان و کامیونت ایسوزو مصدوم و به بیمارستان 17شهریور این شهر منتقل شدند.


علت این حادثه توسط پلیس در دست بررسی است.


درهمین حال مدیربیمارستان 17شهریور آمل در خصوص مصدومان این سانحه گفت: از مصدومان پذیرش شده در این بیمارستان دو نفر در بخش ارتوپدی بستری شدند و بهادر مولایی هم به علت در رفتگی استخوان پای چپ و پارگی آرنج اکنون در اتاق عمل بیمارستان 17 شهریور آمل بستری است.


بهار مولایی که از لیست وزنه برداران اعزامی و کسب جواز حضور در بازی های المپیک بازمانده بود، چهارشنبه شب در مراسم بدرقه کاروان ایران به ریو حضور داشت و در راه بازگشت زادگاهش شهرستان بابلسر استان مازندران دچار سانحه شده است./ایرنا

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0