مراسم افتتاح دفتر بسیج رسانه آمل برگزار شد
31 تیر 1395 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، حسن افشار، رییس سازمان بسیج رسانه مازندران در سومین همایش بسیج رسانه مازندران و افتتاح دفتر بسیج رسانه آمل افزود: کار رسانه مربوط به انسان های خاصی است و اهالی رسانه گردان ویژه ای هستند که در راه اعتلای کلمه حق تلاش می کنند.

افشار ادامه داد: در آستانه روز خبرنگار قرار داریم که باید برنامه های پاسداشت این روز در مقام والای خبرنگاران باشد.

وی با اشاره به این که بیش از یک سال از تشکیل بسیج رسانه مازندران می گذر، اظهارداشت: تاکنون 530 نفر از اصحاب رسانه استان توانستند در بسیج رسانه عضو شوند.

رییس سازمان بسیج رسانه مازندران تصریح کرد: هدف تشکیل بسیج رسانه کمک به تقویت جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی بوده و رفع مشکلات خبرنگاران در این حوزه از نکته‌ های اساسی است که برای رسیدن به قله رزم و جنگ رسانه ای مسئله آموزش اهمیت دارد و باید به آن توجه شود.

افشار از فعال کردن قرارگاه رسانه‌ ای در سه محور جهاد فرهنگی، اقتصاد مقاومتی و قرارگاه رسانه ای در استان خبرداد و گفت: کمک در توسعه سند چشم انداز رسانه و تحقق آن از برنامه‌های سازمان بسیج رسانه استان است.

سرهنگ حسین محمدرضایی، جانشین سپاه کربلا مازندران با اشاره به این که دفاع همچنان باقی است، گفت: بسیج رسانه نیاز انقلاب و نظام است که راه سختی را در پیش داریم.

 وی با اشاره به این که باید نسبت به رسانه حساسیت داشته باشیم، افزود: اگر در امر رسانه هوشیاری و حساسیت وجود نداشته باشد شاهد اتفاقاتی خواهیم بود که قابل جبران نیست که برای رسیدن به جامعه اسلامی باید همدیگر را کمک کنیم.

 جانشین سپاه کربلا مازندران اظهارداشت: شرایط بین المللی به گونه ای قرارگرفت که نظام سلطه با تمام قوا برای انهدام،  اضمحلال و براندازی نظام تلاش می کند که ضرورت دارد مراقبت و تلاش شایسته ای صورت دهیم.

محمدرضایی با اشاره به این که دشمن تلاش می کند تا انقلاب اسلامی را به نابودی بکشاند، ادامه داد: با جنگ، توطئه، ترور و ترفندهای مختلف به دنبال مقابله با انقلاب اسلامی هستند اما جنگ پایه‌های نظام را حفظ و مستحکم کرده و تهدیدها تبدیل به فرصت شده است.

وی اظهارداشت: هشت سال دفاع مقدس سبب شد که پایه های انقلاب مستحکم و مردم سراسر جهان حقانیت ما را فهمیدند و تمام تهدیدها را به فرصت تبدیل کردیم.

جانشین سپاه کربلا مازندران با تاکید بر این که تمام تلاش دشمنان به انزوا کشیدن انقلاب و ایران است تا با کشورهای دنیا ارتباط نداشته باشد، افزود: تهدید نوع دوم آنان انزوای سیاسی ایران بود که با افزایش فشارهای بین‌المللی و چیدن مهره‌های خود در نظام وارد شدند که متأسفانه برخی دولتمردان ما فرصت‌ها را از دست دادند اما انقلاب از این تهدید عبور کرده است.

محمدرضایی ادامه داد: رسانه ها باید در کنار هم بوده و همفکری داشته که استمرار در کار از جمله عوامل مهم است تا دشمن و آمریکا که عامل بدبختی جامعه است حضور پیدا نکرده و بر ما غلبه نکند.

وی با یادآوری این که رسانه به مردم امید، نشاط و آگاهی دهد، گفت: اتاق فکر دشمن شبانه روزی فعال است و تولید محتوامی کند که باید هوشیار و آگاه باشیم و در دام آن ها گرفتار نشویم.

سرهنگ حکمت داجلیری، فرمانده سپاه آمل با اشاره به مطالبات رهبری و استحکام درون نظام و این که راهکار و حل مشکل از بیرون نیست و باید از درون باشد، افزود: تقویت روحیه انقلابی باید صورت گیرد و نفوذ و انقلابی گری نیز از مطالبات رهبری است که باید به آن توجه شود.

وی ادامه داد: امروز رسانه و گروه رسانه نقش اثربخشی در جوامع مختلف دارد و نباید در توسعه بسیج غافل شویم که بسیج رسانه به‌ عنوان ضرورت شکل گرفت و امیدواریم شاهد توسعه اخلاق باشیم.

گفتنی است؛ شاهرخ رییسی به عنوان مسئول دفتر بسیج رسانه آمل فعالیت دارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0