جشن گلریزان انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین آمل برگزار شد
30 تیر 1395 ، دیدگاه 0
استاد مسعود فروتن، چهره نام آشنای سینما و تئاتر ایران :از امروز عضوی از انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین هستم و امیدوارم به نوبه خود بتوانم اثرگذار باشم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، جشن گلریزان انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین آمل با حضور کشتی گیر محبوب آملی پهلوان قاسم رضایی، هنرمند نام آشنای سینما و تئاتر کشور استاد مسعود فروتن، نایب رییس و سخنگوی شورای اسلامی شهر، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل و خیرین در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار شد.

رمضانعلی اولیایی، عضو هیئت مدیره انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین آمل با بیان این که انجمن آرین از موسسات درمانی موثر است که از گرگان و رامسر بیمار دارد و تلاش های ارزشمندی برای تحقق آن صورت گرفته است، افزود: همت ما مصروف شد تا شیمی درمانی را در آمل دایر کنیم که 6 دستگاه مجهز در این شهر مستقر کردیم.

وی تصریح کرد: امروز خوشحال هستیم بسیاری از مردم دست ما را گرفته و با این انجمن هستند که تکلیف ما را زیاد کرده است و تحقیق در محلات برای شناسایی بیماران را داشتیم که سرطان با داروهای گرانبها جان و مال را می گیرد.

اولیایی اظهارداشت: حدود 8 فوق تخصص سرطان شناسی در آمل داریم که با تعرفه دولتی ویزیت انجام می دهند و دانشگاه علوم پزشکی مازندران بقیه پول را به پزشکان می دهد و قیمت داروها را نیز از 40 تا 100 درصد به بیماران نیازمند می دهیم.

عضو هیئت مدیره انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین آمل ادامه داد: تلاش داریم رونق بیشتری به سطح کارهای خودمان دهیم و این امر نیازمند داشتن مکان خوبی است که بیمارستان پیمان را خریداری کردیم و تعهد پرداخت مالی با مهندس مسقطی و بیمارستان را انجمن خریداری کرده است.

وی با بیان این که مهندس مسقطی بازوی دولت هستند و این انجمن مردم نهاد را به نحوی شایسته اداره می کنند، گفت: مدیریت انجمن آرین برای خرید بیمارستان فکر تجاری ندارد و فکر و وقت این مجموعه در راستای خدمت به مردم است.

اولیایی ادامه داد: هر میزانی بتوانیم برای مردم گام برداریم اجر می بریم و رضایت خاطرمان جلب می شود که مفید بوده و افتخاری ارزنده خلق کردیم.

محمد محمدی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل در این مراسم تصریح کرد: تا مهر ماه هنرمندان کشور با سرپرستی استاد مسعود فروتن، جنبش بزرگ هنری را برای حمایت از انجمن آرین صورت می دهند و هنرمندان شهرستان نیز در خدمت انجمن هستند.

وی افزود: هر کار خوبی در شهرستان ها انجام می شود پشت سر آن حرف های بسیاری زده می شود که نباید این گونه باشد.

محمدی اظهارداشت: بیماران سرطانی مشکلات بسیاری دارند اما انجمنی در آمل کار خیر می کند تا شیمی درمانی در شهر انجام می شود که از همه مردم می خواهیم انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین را تنها نگذارند که مردم آمل همواره نشان دادند در این امور پیشگام هستند.

استاد مسعود فروتن، چهره نام آشنای سینما و تئاتر ایران نیز افزود: داغ سختی برای پدر و مادر است که فرزند خود را از دست دهند و با این اتفاق کاری انجام شود تا چنین مساله ای برای دیگران صورت نگیرد و ارزشمند است که از آقای مسقطی و این انجمن سپاس گذاری می کنیم.

وی تصریح کرد: از امروز عضوی از انجمن حمایت از بیماران سرطانی آرین هستم و امیدوارم به نوبه خود بتوانم اثرگذار باشم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0