انتقاد آیت‌الله نوری همدانی از رواج بدحجابی
3 خرداد 1391 ، دیدگاه 0
حضرت آیت‌الله نوری همدانی از رواج بدحجابی در برخی شهرهای کشور انتقاد کرد و با ابراز نگرانی از این مساله،‌ به مسؤولان هشدار داد مراقب این موضوع باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، حضرت آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید، روز چهارشنبه در درس خارج فقه خود که با حضور طلاب و روحانیان در مسجد اعظم قم برگزار شد، از رواج بدحجابی در جامعه به شدت انتقاد کرد.

حضرت آیت‌الله نوری همدانی حجاب و عفاف را از مهم‌ترین موضوعات دین مبین اسلام دانست و اظهار داشت: فضای جامعه باید به گونه‌ای باشد که ارزش‌های اسلامی و دینی در آن حکمفرما باشد.

این مرجع تقلید از بی توجهی به فریضه امر به معروف و نهی از منکر انتقاد کرد و با یادآوری پیامدهای ناگوار غفلت از این اصل، ابراز داشت: وضعیت حجاب نگران کننده است و ما به مسؤولان هشدار می دهیم مراقب این مساله باشند.

حضرت آیت‌الله نوری همدانی از بی توجهی برخی از مسؤولان به این موضوع مهم ابراز تاسف کرد و گفت: متاسفانه برخی از مسؤولان که در سطح بالا هم هستند مساله حجاب و عفاف را قلع و قمع کردند.

این استاد برجسته خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم در ادامه سخنان خود خواستار توجه بیشتر رسانه ملی به اخبار و رویدادهای حوزه علمیه شد و گفت: اخبار مهم حوزه باید در شبکه‌های پر بیننده انعکاس داده شود، اما متاسفانه رسانه ملی این کار را نمی کند.

این مرجع تقلید همچنین از سیاست های ضد اسلامی و استکباری حکام جمهوری آذربایجان انتقاد کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0