ارسال یکهزار و 340 اثر به دومین جشنواره فرهنگی و هنری تی تی در آمل
23 تیر 1395 ، دیدگاه 0
دومین جشنواره تی تی با همکاری شورای شهر، شهرداری، اداره فرهنگ و ارشاد و انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان آمل برگزار می شود

 

کمال نیوز: محمد محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل با اشاره به اینکه جشنواره تی تی از 28 تیر آغاز می شود و تا ششم مرداد ادامه می یابد : آثار ارسال شده به دبیرخانه این جشنواره در پنج بخش موسیقی ، شعر و داستان ، عکس ، هنرهای تجسمی و تئاتر است.

محمدی گفت : تاکنون داوری همه آثار رسیده انجام و آثار انتخاب شده در مجمتع های فرهنگی و هنری و فرهنگسراهای آمل به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی افزود: در بخش تئاتر پنج اثر به نام های ' ژاندراک در آتش' از 'مجید شعاعی'، 'زنی که هر روز ساعت شش می آمد' از' شایان رسولی'، 'روی زمین' از' آیدین حق پناه 'و 'محمدجواد ایزدی'، ' آژیر چهارگوش ' از 'شعبان علیجان پور'، 'همه چیز می گذرد، تو نمی گذری' از 'مرتضی صادقیان' روزهای 28 تا اول مرداد ماه هرشب از ساعت 20 در سالن آمفی تئاتر مجمتع فرهنگی و هنری ولی عصر(عج) به نمایش گذاشته خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل ادامه داد: در رشته موسیقی، صاحبان 16 موسسه موسیقی آمل شرکت کردندکه اجرای از 3 تا5 مرداد هرشب در محوطه هتل شهرداری آمل اجرا خواهند داشت.
محمدی گفت : در رشته عکس این جشنواره که بیشترین شرکت کننده و آثار را داشته، با انتخاب عکس های برتر و منتخب عکاسان در طی برگزاری جشنواره از ساعت 16 تا 20 عصر در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی(ره) آمل به نمایش گذاشته می شود.

وی، زمان برنامه های بخش همایش شعر و ادب و داستان این جشنواره را روزهای 28 تا 31 تیرماه واز ساعت 17 تا 20 عصر در سالن اجتماعات مجمتع فرهنگی ولی عصر(عج) اعلام کرد   .

رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آمل گفت : نمایشگاه هنرهای تجسمی این جشنواره هم با محوریت برپایی نمایشگاه و برگزاری نشست های هنری همه روز در زمان برگزاری جشنواره عصرها در چهار نگارخانه و آموزشگاه این شهرستان برپا می شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره شهرستانی و با هدف شناسایی استعداد ها توانمندی های علاقه مندان به رشته های مختلف فرهنگی وهنری دراین شهرستان بیان کرد ویادآورشد: برگزاری این جشنواره ها باعث رشد و ارتقای فرهنگ و هنر در سطح شهرستان به جشنواره های منطقه ای وملی خواهد شد.

دومین جشنواره تی تی با همکاری شورای شهر، شهرداری، اداره فرهنگ و ارشاد و انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان آمل برگزار می شود./ایرنا

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0