شرایط فرنگی‌کاران از المپیک قبل هم بهتر است
22 تیر 1395 ، دیدگاه 0
قاسم رضایی : خدا را شکر شرایط خوبی در کشتی فرنگی به عنوان پرچمدار ورزش ایران در المپیک با توجه به قهرمانی در المپیک قبل حاکم است.

قاسم رضایی در‌ گفت‌وگویی درباره شرایط اردوهای تیم ملی کشتی فرنگی گفت: خدا را شکر شرایط خوبی در کشتی فرنگی به عنوان پرچمدار ورزش ایران در المپیک با توجه به قهرمانی در المپیک قبل حاکم است.

وی ادامه داد: خوشبختانه نفرات خوبی هم در اختیار داریم و با تلاش بچه‌ها و زحماتی که محمد بنا و همکارانش کشیده‌اند شرایط بسیار خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم افتخار المپیک گذشته را در ریو تکرار کنیم؛ هرچند اعتقاد دارم شرایط بچه‌ها بهتر از المپیک قبل هم هست.

دارنده مدال طلای کشتی فرنگی المپیک لندن تصریح کرد: در جام جهانی شیراز و مسابقات جهانی شرایط بدنی خوبی نداشتم، اما حالا از نظر روحی و روانی در شرایط بهتری هستم و فکر می‌کنم نزدیک به آمادگی المپیک قبل شده‌ام و تلاش می‌کنم تا مدت باقی‌مانده شرایط بهتری را هم پیدا کنم و بتوانم روز مسابقه با ارائه نمایش قابل قبول بار دیگر دل مردم را شاد کنم.

رضایی درباره حریفانش در المپیک گفت: با تمام نفراتی که سهمیه حضور در این رقابت‌ها را کسب کرده‌اند کشتی گرفتم و همگی مدعی هستند، اما به نظرم رقابت اصلی بین 3 یا 4 کشتی‌گیر باید باشد. من هم برنامه‌ریزی خوبی داشتم و امیدوارم این زحمت و نتیجه داده و درنهایت منجر به کسب نتیجه‌ای درخشان در المپیک شود، من هم تلاش را می‌کنم و  هیچ چیز کم نمی‌گذارم.

وی درباره اینکه چه زمانی از کشتی خداحافظی می‌کند، گفت: فکر کنم تا جایی که بتوانم ادامه دهم و برای کشورم افتخارآفرینی کنم.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0