آزاد سازی یک کیلومتر ازتملک و آزاد سازی بلوار ولایت جنوبی
20 تیر 1395 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، حمید رضا طاهرنژاد مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل در جریان بازدیدی که توسط فرماندار ، رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار آمل از بلوار ولایت جنوبی صورت گرفت روند تملک توسط سازمان بهسازی و نوسازی با رضایتمندی روبرو شدوبا اشاره به اینکه طول پروژه ولایت جنوبی حدود 2 هزار و 900 متر است گفت: فاز یک آن یکهزار و 21 متر فاز دو 400 متر و فاز سه آن دارای یکهزارو 450 متر طول است .

وی خاطر نشان کرد: تاکنون یک کیلومتر از طول این پروژه تملک و آزاد سازی شده است که 460 متر در فاز یک ، 260 متر در فاز 2 و 280 متر در فاز سه قرار دارد.

طاهرنژاد تملک با توافق را از رویکردهای سازمان بهسازی و نوسازی عنوان کرد و گفت: رضایتمندی شهروندان در اجرای پروژه ها برای مجموعه شهرداری بسیار تاثیر گذار بوده و ما نتیجه آن را در مشارکت شهروندان نظاره گر هستیم.

احمد امیر سلیمانی شهردار آمل با اشاره به تلاش های شبانه روزی سازمان های مرتبط در اجرای پروژه ولایت شمالی این نوع رویکرد را در همه پروژه ها خواستار شد.

وی با بیان اینکه با ارائه نظرات کارشناسی بلوار ولایت جنوبی در سه فاز تعریف شده است گفت: وضعیت تملک ها همزمان در سه فاز صورت می گیرد تا از زمان بهره لازم را ببریم.

امیر سلیمانی با اشاره به اینکه اجرای پروژه ولایت جنوبی ضمن برقراری فضای سرمایه گذاری گسترده در آمل مشکل ترافیکی شهری را کاهش می دهد افزود: این بلوار نقش تاثیر گذارش انتقال ترافیک از جنوب به شمال، جنوب به شرق ، جنوب به غرب و بالعکس خواهد بود.

 احمد منفرد فرماندار ویژه آمل در این بازدید ضمن آگاهی یافتن از روند و شیوه تملک و اجرای پروژه ولایت جنوبی اظهار کرد: این پروژه یکی از تاثیرگذارترین پروژه هایی است که ترافیک شهری را به طور چشمگیری کاهش می دهد.

وی با اشاره به اینکه با اجرای پروژه ولایت شمالی فضای سرمایه گذاری جدیدی برای شهر به ارمغان آمده است افزود: مجموعه شهرداری آمل تمام تلاش های خود را جهت تملک هر چه سریعتر و همچنین اجرای آن انجام دهد.

اسدالله تورنگ رئیس شورای اسلامی آمل نیز با علام رضایت از شیوه تملک بازگشایی های انجام شده تصریح کرد: همه تملک های صورت گرفته با توافق بوده و این نشان دهنده بلوغ مشارکت شهروندان و مجموعه شهرداری است.

وی اعتماد سازی سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل را در پروژه های قبلی بسیار تاثیر گذار دانست و افزود: تسریع در اجرای این پروژه ناشی از رضایتمندی مردم از کارهای انجام شده است.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0