تمهیدات لازم برای برگزاری کنکور سراسری در شهرستان آمل صورت گرفت
20 تیر 1395 ، دیدگاه 0
مسئول برگزارکننده کنکور سراسری آمل : در مجموع 4389 نفر در رشته های علوم تجربی ، علوم انسانی ، علوم ریاضی ، هنر و زبان خارجه شرکت دارند.

سید علی میرزاد مسئول برگزارکننده کنکور سراسری در آمل در گفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز با اشاره به برگزاری کنکور سراسری در این شهرستان گفت: در شهرستان آمل آزمون سراسری کنکور دانشگاه‌ها در 2 حوزه  دانشگاه پیام نور و دانشگاه شمال آمل و در رشته‌های ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجی در تاریخ 24 و 25 تیرماه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای برگزاری کنکور سراسری در شهرستان آمل انجام شده است خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون سراسری کنکور در این شهرستان صورت گرفته و شهرستان آمل از آمادگی کامل برخوردار است.

میرزاد اشاره کرد: در روز پنچشنبه صبح در دانشگاه پیام نور در رشته علوم ریاضی حدود 770 نفر شرکت کننده داریم که از این تعداد 500 نفر آقا و 270 نفر خانم هستند.

 وی بیان داشت: در عصر روز پنچشنبه در دانشگاه پیام نور در رشته هنر حدود 214 نفر شرکت کننده داریم که از این تعداد 79 نفر آقا و 162 نفر خانم می باشند.

 مسئول برگزارکننده کنکور سراسری در شهرستان آمل اضافه کرد: در روز پنچشنبه صبح در دانشگاه شمال آمل در رشته علوم انسانی 900 نفر شرکت داریم که از این تعداد 590 نفر خانم و 310 نفر آقا می باشند.

میرزاد عنوان داشت: صبح جمعه نیز در دانشگاه پیام نور آمل در رشته علوم تجربی جمعا 991 نفر شرکت کننده داریم که از این تعداد 744 نفر آقا و 237 نفر خانم هستند.

 وی اضافه کرد: در صبح جمعه در دانشگاه شمال آمل در رشته علوم تجربی 1000 نفر خانم شرکت دارند.

وی تاکید کرد: در عصر روز جمعه در دانشگاه پیام نور آمل در رشته زبان خارجه 497 نفر شرکت کننده داریم که از این تعداد 167 نفر آقا و 330 نفر خانم می باشند.

کارشناس مسئول دانشگاه پیام نور آمل ادامه داد: در مجموع 4389 نفر در رشته های علوم تجربی ، علوم انسانی ، علوم ریاضی ، هنر و زبان خارجه شرکت دارند.

میرزاد گفت: از این تعداد شرکت کننده 2589 نفر خانم و 1800 نفر آقا حضور دارند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0