معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران منصوب شد
19 تیر 1395 ، دیدگاه 0
با صدور حكمي از سوي دكتر رحماني فضلي وزير كشور ، حسن خيريانپور به سمت معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري مازندران منصوب شد.

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران ، وزير كشور در اين حكم از حسن خيريانپور خواست تا در جهت ايجاد هماهنگي و تعامل با كليه نهادها ، سازمانها و دستگاه هاي كشوري و لشكري استان و بهره گيري از استعدادها و توانمندي نيروهاي لايق ، دلسوز و كارآمد در پيشبرد اهداف و سياست هاي دولت تدبير و اميد و وزارت كشور و نيز خدمت رساني هر چه بيشتر به مردم شريف استان مازندران تلاش نمايد.


وزير كشور همچنين در اين حكم توفيق روز افزون در جهت پيشبرد اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران تحت منويات و فرامين رهبر معظم انقلاب اسلامي ايران حضرت آيت ا... خامنه اي ( مد ظله العالي) را از خداوند قادر براي آقاي حسن خيريانپور خواستار شد.


گفتني است حسن خيريانپور داراي مدرك تحصيلي فوق ليسانس و استخدام رسمي وزارت كشور و متولد شهرستان تنكابن از استان مازندران بوده و مسئوليت هاي فرماندار رامسر ، فرماندار ايلام ، فرماندار همدان ، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير ، معاون برنامه ريزي استانداري همدان و معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري مازندران را در كارنامه خود دارا مي باشد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0