مراسم تجلیل از بازنشستگان شهرداری آمل و سازمانهای وابسته برگزار شد
19 تیر 1395 ، دیدگاه 1
کمال نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری آمل بمناسبت 14 تیر روز شهرداری مراسم تجلیل بازنشستگان شهرداری آمل و سازمانهای وابسته با حضور رئیس شورای اسلامی شهر ، اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار آمل ، معاونین شهردار و مدیران عامل سازمانهای وابسته برگزار شد .
در این مراسم اسداله تورنگ رئیس شورای اسلامی شهر آمل با عرض خوش آمدگویی و قدردانی از 30 سال خدمت صادقانه بازنشستگان شهرداری و سازمان های وابسته گفت : شما همکاران عزیز بازنشسته آبرومندانه بیش از 30 سال به مردم شریف آمل خدمت کردید و توانستید رضایت شهروندان را جلب کنید .
وی افزود : همکاران بازنشسته ما در شهرداری و سازمان های وابسته پس از عمری خدمت علی رقم موقعیت های که بود تا از شما سوء استفاده کنند برای منافع خودشان ، شما بزرگواران ایستادگی نمودید و سالم در این راه با عظمت به شهروندان خدمت کردید .
رئیس شورای اسلامی شهر آمل بمناسبت روز شهرداری با تبریک به همه همکاران خانواده بزرگ شهرداری و تمامی بازنشستگان محترم از زحمات و تلاشهای آنان قدردانی نمود .
احمد امیرسلیمانی شهردار آمل در این مراسم با تقدیر و تشکر از بازنشستگان شهرداری و سازمان های وابسته و خانواده این عزیزان افزود : خوشحالم که با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و اراده دیگر دوستان توانستیم  در خدمت شما باشیم تا این مراسم را برگزار نمائیم .
وی گفت : شهرداری آمل در سال 1302 تاسیس شده است که تاکنون سه نسل از  همکاران شهرداری باز نشسته شده اند که مدیران اصلی شهرداری پرورش یافته شما عزیزان بازنشسته هستند . 
شهردار آمل خاطر نشان کرد : بنده یکی از شاگردان همین بازنشستگان عزیز هستم که در مقابل اساتید خودم سر تعظیم فرود می آورم .
احمد امیرسلیمانی با بیان اینکه : شهرداری آمل متفاوت از سنوات گذشته مثل دیگر ادارات و شهرداری ها رشد کرده است افزود : بنا به نیازهای شهری امروز شهرداری آمل و 9 سازمان وابسته حدود 1400 نیرو  و 180 میلیارد تومان بودجه دارد یک بودجه قابل توجهی که هم مسئولیت را و هم نظارت و دقت عمل را قطعا بیشتر خواهد کرد .
در پایان شهردار آمل بمناسبت 14 تیر ماه روز شهرداری را به همه همکاران شاغل در شهرداری و سازمان های وابسته تبریک عرض نموده و از خدمت خالصانه تمامی همکاران تقدیر بعمل آورد . 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. سالار پارسا

    سالار پارسا

    متاسفانه فعلا که شهرداری محل جولان فرزندان و خواهر زادگاه و برادر زادگان اعضای شورا شده و جالب اینکه موردی را سراغ دارم که 25 سال خدمت صادقانه در این شهرداری نموده ولی فرزندش که فارغ التحصیل مهندسی معماری بوده و دانشجوی نمونه نیز میباشد از بکار گیریش در شهرداری خود داری میکنند ولی خواهر زاده فلانی انهم به تعدا چند نفر با مدارک فوق دیپلم الهیات و غیر که اصلا ربطی به کار در شهرداری ندارد جذب شدند و فعلا به قول قدیمیها شهرداری نون دانی اعضای شورای شهر شده............ تمام این چیزها را با مدرک ثابت