برپایی دیوار اقتصاد مقاومتی به همت مجمع هم اندیشان صنعت و معدن در آمل
18 تیر 1395 ، دیدگاه 0
شهروندان آملی چند روزی است نظاره گر پنجاه و اندی بنر مربوط به قسمتی از توانمند های صنعت شهرستان آمل هستند که بر روی دیوار سپاه آمل نصب گردیده و از برد خوب و قابل ملاحظه ای حتی در استان نیز برخوردار می باشد.

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، شهروندان آملی چند روزی است نظاره گر پنجاه و اندی بنر مربوط به قسمتی از توانمند های صنعت شهرستان آمل هستند که بر روی دیوار سپاه آمل نصب گردیده و از برد خوب و قابل ملاحظه ای حتی در استان نیز برخوردار می باشد.

فکر نصب این بنرها در مجمع هم اندیشان برای تقویت امید و ترسیم آینده ای روشن تر برای شهروندان شهر هزارسنگر آمل و دلیلی دیگر بر پویا بودن فعالیت های اقتصادی هر چند کوچک اندک ، عملیاتی گردید .


در اجرای این برنامه نهادها و سازمان های مختلفی در کنار مجمع هم اندیشان برای اجرایی کردن این فکر خوب قرار گرفتند از شهرداری گرفته تا فرمانداری و از فرمانداری تا سپاه پاسداران ناحیه آمل ، همه و همه با مساعدت خود ترتیبی را فراهم نمودند تا این کار به عنوان آغازی در اینگونه فعالیت های فرهنگی – اقتصادی برای آینده نیز نهادینه گردد .


در میان نهادهای مساعدت کننده بر خود فرض می دانیم از حمایت فرماندهی محترم سپاه آمل که مجوز نصب بنر بر دیوار سپاه را که می توانست به لحاظ حقوقی و امنیتی محدودیت های خاص خود را داشته باشند را نادیده گرفته سپاسگزاری می نمائیم .


جالب است گفته شود که در جلسات مشترک که با فرماندهی محترم سپاه آمل داشته ایم دیدگاه نو ایشان در خصوص اقتصاد و فعالیت بخش خصوصی همواره شنیده می شد امّا حمایت بی شائبه ایشان در نصب این بنرها اثباتی عملی بر نظریات اعلام شده ایشان بوده و مایه خرسندی اهالی صنعت شهرستان را فراهم ساخت .


تمامی این مساعدت ها در کمال حسن نیت و با نصب العین قراردادن فرمایشات مقام معظم رهبری از سوی این عزیزان مبذول گردیده و مجمع هم اندیشان صنعت و معدن مازندران برخود فرض می داند تا نهایت سپاس و امتنان خود را از مساعدت های مبذوله عنوان دارد .


عملی که خود به خود نامی ماندگار بر این دیوار بی جان می نهد و شاید من بعد بتوان این دیوار را با عنوان " دیوار اقتصادی و مقاومتی " نام نهاد مجمع هم اندیشان صنعت و معدن آمل.
                                                                                                                                     

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0