دل گویه های امام جمعه دابو و دشت سر در مراسم معارفه بخشدار دشت سر
15 تیر 1395 ، دیدگاه 0
حجت الاسلام تقی زاده یادآورشد: باید در انتخاب بخشدار با بزرگان و افراد تاثیر گذار بخش مشورت می شد و نباید اینگونه برخورد شود و حتی به بخشدار جدید عرض کردم اگر حکم شما سرپرستی می باشد بنده در این مراسم حضور نخواهم داشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، حجت الاسلام مهدی تقی زاده امام جمعه دابو ودشت سر درمراسم معارفه سید مهدی حسین نژاد بخشدار جدید دشت سر با تبریک عید سعید فطر گفت: عید سعید فطر که عید بزرگ همه مسلمانان است، نشانه مهمی از عظمت اسلام، قرآن و وحدت مسلمانان و پاسداشت یک‌ ماه بندگی و عبودیت حق تعالی و تکریم مومنان روزه‌ دار است.

 وی با اشاره به 14 تیر روز شهرداری ها و دهیاری ها افزود: شما دهیاران عزیز به عنوان شهرداران در روستاها می باشید و هدفی را دنبال کنید که فقط برای خدمت رسانی مردم باشد و تمام رسالت مان این باشد که وظایف را خوب انجام دهیم.

 حجت الاسلام تقی زاده با تاکید بر این که در این جلسه فرصتی دست داد تا بتوانیم حرفهایمان را بگوییم بیان داشت: مردم با کفایت، و قدرشناس با وجود پتانسیل های فراوان بخش دشت سر بخشداری آنها بصورت سرپرستی اداره می شد و این حتی بدون عذرخواهی همراه بود و بارها این موضوع را پیگیری کردیم ولی نتیجه نداشت.

امام جمعه دابو و دشت سر با انتقاد از اینکه نیمه شب بخشدار دشت سر را بدون حضورامام جمعه بخش معرفی می کنند عنوان داشت: فرماندار باید در این خصوص پاسخگو باشد و علت معارفه در شب برای چه می باشد و آیا مردم و زحمتکشان بخش نامحرم نظام هستند.

 حجت الاسلام تقی زاده اظهارداشت: آقایانی که به مردم توجه ندارید خدا را شاهد می گیریم که بعد از معارفه شبانه تا صبح فقط پاسخگوی تلفن های مردم و دلسوختگان بخش بودم و نسبت به این موضوع بسیار دل نگران بودند.

وی اضافه کرد: بنده و شما عزیزان زحمتکش بخش دوشادوش با بخشدار جدید بعد از معارفه باید لباس خدمت بر تن کنیم تا کاستی ها را جبران کنیم و کوتاهی را از هیچ کس قبول نمی کنم.

 حجت الاسلام تقی زاده با تاکید بر اینکه متاسفانه در جامعه امروز رسم بر این شد که حرفی از رهبر می زنیم ولی درعمل خلاف آن عمل می کنیم تصریح کرد: باید در کنار هم با وحدت و همدلی و درایت خدمت کنیم و این مردم در انتخابات بوده ، هستند وخواهند بود و بعداز انتخابات نباید فراموش شوند که به سبب مسائل پیش آمده در روزهای اخیر بسیار ناراحت هستم.

امام جمعه دابو و دشت سر با انتقاد از استاندار و معاون سیاسی امنیتی استانداری که چند بار زنگ زدم تا در این خصوص توضیح بخواهم تلفن بنده را جواب ندادند گفت: بداخلاقی ها را کناربگذارید و برای آسایش و رفاه مردم برنامه داشته باشید که سه سال داد و فریاد می زنیم جاده قدیم آمل به بابل چرا باید اینطور باشد ولی کاری انجام نمی شود و آیا این می شود همدلی ؟!!!

حجت الاسلام تقی زاده با بیان اینکه آقای حسین نژاد با دارابودن سابقه مدیریتی و فرزند این بخش هستند که به عنوان بخشدار انتخاب شدند یادآورشد: باید در انتخاب بخشدار با بزرگان و افراد تاثیر گذار بخش مشورت می شد و نباید اینگونه برخورد شود  و حتی به بخشدار جدید عرض کردم اگر حکم شما سرپرستی می باشد بنده در این مراسم حضور نخواهم داشت.

وی با اشاره به مطالباتی که در چند روز اخیر توسط دلسوزان بخش مطرح می شد گفت: مطالبات شما عزیزان به حق است و از بخشدار جدید تقاضا داریم که جهت پیگیری مطالبات اتاق فکری را باحضور همه عزیزان تشکیل دهد تا شاهد تحولات در این بخش باشیم.

 امام جمعه دابو و دشت سر با تاکید بر اینکه اگر وحدت نباشد مردم بخش متضرر خواهند شد افزود: مطالبات بخش از قبیل ساختمان بخشداری که درخور و شان بخش باشد، پیگیری وضعیت جاده دانشگاه بین المللی آزاد اسلامی، استفاده از پتانسیل و ظرفیت های بخش، رسیدگی به وضعیت و مشکلات روستائیان و دیگر امور در دستور کار قرارگیرد و بنده پیگیر و منتظر گزارشات هستم.

وی اشاره کرد: بنده اهل تقوا، فرهنگ، شجاع و دلسوز دین و مانند رهبرم چفیه برگردن دارم تا در مقابل ناملایمات ایستادگی کنم و سخنگوی 90 هزارنفر جمعیت در 125 روستا در دو بخش هستم تا مطالبات بحق مردم را پیگیری کنم.

امام جمعه دابو و دشت سر با اشاره به دادن القاب قدرت طلبی در فضای مجازی به اینجانب عنوان داشت: اهل قدرت نیستم و فکری برای آینده می کنم تا مطالبات مردم را انجام دهم و به بخشدار جدید عرض می کنم خط قرمز ما فرمایشات رهبری است که نباید حرف باشد بلکه عمل صورت گیرد.

حجت الاسلام تقی زاده با اشاره به اینکه ما ناشکر نیستیم و درخدمت رهبری، دولت و مردم هستیم گفت: از مسئولین تقاضا دارم تا در خصوص استقرار ادارات در دو بخش دابو و دشت سر همت کنند.

حسین احسانی معاون سیاسی فرمانداری ویژه و سرپرست سابق بخشداری دشت سر گفت: ائمه جمعه به عنوان پدران معنوی هستند و نقد پدرانه امام جمعه دابو و دشت سر برای مدیران باید فصل الخطاب و راهگشا در مسیر خدمت رسانی به مردم باشد.

وی با تاکید بر اینکه از نقد منصفانه نباید هراسی داشته باشیم افزود: مدیران باید نگاه نقادانه داشته باشند و به دل درد مردم و نخبگان گوش دهند و مردم ما شایسته خدمت بیشتر از این ها هستند و هرچه خدمت کنیم باز هم کم است.

احسانی اشاره کرد  ما نماینده یک طیف خاص نیستیم و باید به همه طبقات جامعه توجه کنیم و به منتقدان توجه بیشتری داشته باشیم که به ما در خدمت رسانی کمک کنند.

سید مهدی حسین نژاد بخشدار دشت سر با تاکید بر اینکه در جلسه معارفه بیان سیاست گذاری کارها مشخص می شود گفت: یکی از کارهای شورا و دهیاران شناسائی مشکلات است و باید برای حل مشکلات برنامه ریزی داشته باشیم.

وی با استقبال از سخنان امام جمعه دابو و دشت سر در خصوص تشکیل اتاق فکر افزود: تمام مطالبات بیان شده در اتاق فکر توسط نخبگان و دلسوزان بخش پیگیری می شود.

بخشدار دشت سر با بیان اینکه مسئولین بالا دستی از مشکلات آگاه هستند بیان داشت: ما باید ضمن شناسائی مشکلات راهکار ارائه دهیم تا بتوانیم در سایه همدلی و تعامل همانند گذشته به مردم خدمت کنیم.

 حسین نژاد ادامه داد  من نیروی کاری و کاربردی هستم و بیشتر حضورم در روستاها خواهدبود تا در همان روستا مشکلات را شناسائی ورفع کنیم  تا بتوانیم به شعاراقدام و عمل بیشترعمل کنیم .

در این مراسم سید هاشم حسین پور رئیس شورای اسلامی بخش دشت سر آمادگی اعضای شورا و دهیاران بخش را در جهت پیگیری مطالبات مردم و حمایت از بخشدار جدید دشت سر اعلام کرد.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0