واکنش مدیرعامل شهرک صنعتی کشور به اظهارات فرماندار آمل
14 تیر 1395 ، دیدگاه 0
شنیدن صدای بلبل و قناری در شهرک صنعتی آمل/مطرح کردن شنیده شدن صدای بلبل در شهرک صنعتی برازنده یک مسؤول نیست

احمد منفرد فرماندار ویژه شهرستان آمل یک‌شنبه شب در جلسه ستاد تسهیل استان مازندران در استانداری مازندران با تاکید بر اینکه بانکها همکاری بیشتری با واحدهای تولیدی استان مازندران داشته باشند، اظهار کرد: روند عملکرد بانک‌ها باید به سمت و سویی برود که ما شرمنده تولید‌کنندگان نباشیم.

فرماندار آمل خواستار همکاری مناسب بانکها برای راه اندازی واحدهای راکد شهرستان آمل شد و افزود: در حال حاضر قفلهای کتابی بزرگ بر درب واحدهای صنعتی در شهرستان آمل زده شد.

منفرد با بیان اینکه شهرک صنعتی آمل در نزدیکی جنگل قرار دارد، در حال حاضر به جای صدای تولید در  این شهرک صدای بلبل و قناری شنیده میشود، از بانک‌های استان مازندران استدعا کرد که با واحدهای تولیدی همکاری کنند.

وی با اعلام اینکه 12 درصد واحدهای راکد در استان مازندران وجود دارد، گفت: مشکلات در شهرک‌های صنعتی شاخص استان مازندران وجود دارد.

علی یزدانی مدیرعامل شهرک صنعتی کشوریکشنبه شب در جلسه ستاد تسهیل استان مازندران در استانداری در واکنش به اظهارات فرماندار آمل مبنی بر شنیده شدن صدای بلبل و قناری در شهرک صنعتی آمل اظهار کرد: برای مطرح کردن این موضوع بهتر است مسؤولان بررسی دقیق داشته باشد که این شهرک‌ها در چه سالی، کدام واحد و برای چه تعطیل شده‌اند.

وی افزود: مطرح کردن شنیده شدن صوت بلبل در شهرک صنعتی جای اشکال دارد و مسؤولان در بیان اظهارنظر دقت نظر داشته باشند.

مدیرعامل شهرک صنعتی کشور خطاب به فرماندار آمل گفت: شما نماینده دولت هستید، تفاوت شما با برخی منتقدان نسبت به دولت در چیست، مشکلات وجود دارد ولی نباید مشکلات مانند برخی از رسانه‌ها بزرگ‌نمایی شود.

وی با بیان اینکه در کل کشور بیشتر از 19 درصد واحدهای صنعتی کشور تعطیل نیست، خاطر نشان کرد: برخی از واحدها زیر ظرفیت در حال تولید هستند، از کل واحدهای بزرگ کشور تنها 12 درصد و واحدها متوسط 18 درصد دچار تعطیلی شدند.

یزدانی در پاسخ به اظهارات فرماندار بهشهر برای ایجاد شهرک صنعتی در شرق استان گفت: برای ایجاد شهرک صنعتی در شرق استان نیاز به 3 هزار هکتار زمین است که عملیات زیرسازی در آن انجام شود.

به گزارش فارس، پس از اظهارات مدیرعامل شرکت شهرک صنعتی فرماندار آمل اجازه صحبت خواست که رئیس جلسه اجازه ادامه بحث به فرماندار را نداد.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0