افتتاح 11 پروژه عمرانی روستایی با اعتبار 7 میلیارد ریالی
14 تیر 1395 ، دیدگاه 0
بخشدار امام زاده عبدالله ادامه داد: در روز دهياری در بخش امامزاده عبدا... (ع) 11 پروژه عمرانی در 10روستای بخش آماده افتتاح می باشد

یحیی عسگری پور بخشدار امام زاده عبدالله درگفتگو با کمال نیوز ،با تبریک فرارسیدن 14 تیر روز دهیاری با اشاره به اینکه دهياری ها از مردمی ترين نهادهای خدمتگزار در توسعه پايدار روستاها می باشند گفت: خادمين مردم (دهياران و شوراهای اسلامی) در روستاها با عزمی جهادی در حال فعاليت هستند تا از طريق برنامه‌ريزی و اجراي اقدامات جديد، روستاها را مناسب زندگی و کار نمايند و با ارائه خدمات مطلوب و بی ‌منت به مردم به ويژه اقشار ضعيف و محروم و تلاش برای برقراری عدالت و پيشرفت و باعث ارتقاء سطح زندگی مردم روستاها شوند.

وی افزود: 14 تير ماه روز دهياری را بهانه قرار داده و بر خود فرض دانسته از تمامی دهياران که با تلاش شبانه روزی و ايثارگرانه در سنگر خدمت رسانی به روستائيان با صفا، از همه چيز خود گذشته اند تقدير و تشکر بعمل آورم به اميد آن روز که هيچ روستا نشينی دغدغه معيشتی ، رفاهی و فرهنگی و بهداشتی نداشته باشد و  روستايی در روستا بماند و زندگی در روستا يک افتخار باشد.

بخشدار امام زاده عبدالله ادامه داد: در روز دهياری در بخش امامزاده عبدا... (ع) 11  پروژه عمرانی در 10روستای بخش آماده افتتاح داشته که حدود 8 هزار نفر از جعيت بخش از مزايای آن بهره مند ميشوند  و به لحاظ تداخل شدن برنامه و مصادف با شب 27 ماه مبارک رمضان و قداست این شب به زمان دیگری انجام می شود.

عسگری پور اشاره کرد: کل اعتبارات هزینه شده بالغ بر 7میلیارد ریال می باشد که شامل ساختمان دهیاری، طرح های هادی روستایی ، نصب سنگ جئدول و کانیو، دوربین مداربسته و دیگر اقدامات که از سرفصل اداره کل راه روستایی استانداری مازندران ، دهیاری ها و بنیادمسکن تامین اعتبار شد. 

وی با تاکید براینکه بخش امامزاده عبدا...(ع) با 44 روستا دارای 27 روستا دارای شورای اسلامی که از اين تعداد 17 روستا دارای دهياريی و 10 روستا فاقد دهياری ميباشد عنوان داشت: همچنين 17 روستا از 44 روستای بخش فاقد شورای سلامی و دارای رابط شورای اسلامي هستند که با مساحت تقريبي063/748  کيلومتر مربع و با جمعيتی حدود 18 هزارنفر  4 درصد جمعيت کل شهرستان و 11 درصد جمعيت روستايی شهرستان آمل را تشکيل  می دهد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0