تجمع ملی مدافعان حریم خانواده در آمل برگزار می شود
13 تیر 1395 ، دیدگاه 0
رييس اداره سياسی فرمانداری ویژه آمل با اشاره به برگزاری تجمع ملی مدافعان حریم خانواده در آمل گفت: این تجمع بزرگ با همکاری سپاه، نهادها و ادارات شهرستان در روز 21 تیر ماه همزمان با روز حجاب وعفاف در ساعت 17 عصر در میدان 17 شهریور آمل برگزار شود.

صدیقه حق شناس رييس اداره سياسی فرمانداری ویژه آمل در جلسه برگزاری تجمع ملی مدافعان حریم خانواده در آمل اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن سالروز واقعه گوهرشاد و حمله رژیم سفاک رضاخان به معترضان کشف حجاب و برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این فاجعه از 19 تا 25 تیر هفته عفاف و حجاب نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه حجاب و چادر در حقیقت یک پرچم برای بانوان مومن است، گفت: یکی از برنامه های اصلی دشمنان انقلاب اسلامی، عفت زدایی از جامعه ایران است و در این راستا عمده فعالیت های خود را بر بستر فضای مجازی متمرکز کرده اند.

رييس اداره سياسی فرمانداری ویژه آمل با بیان اینکه بانوان در خط مقدم مقابله با جنگ نرم فرهنگی قرار دارند، گفت: ۱۳۰ شبکه ماهواره ای فارسی زبان در راستای براندازی نظام جمهوری اسلامی و از بین بردن حیا و عفت عمومی در جامعه بخصوص در میان قشر بانوان فعالیت و تلاش می کنند.

حق شناس با اشاره به برگزاری جلسات متعدد درخصوص پیگیری مصوبات کارگروه حجاب و عفاف گفت: بازدید از اماکنی که در جهت حجاب وعفاف فعالیت دارند، بازدید از ادارات سطح شهر، بازدید از اماکن بین راهی، بازدید از خوابگاههای دانشجویی دختران و پسران وغیره از برنامه های در دست اقدام این کارگروه است.

 وی با انتقاد از شهرداری آمل در خصوص اختصاص مکان برای تبلیغات حجاب وعفاف در سطح شهر یادآورشد: متاسفانه از 14 مکان پیشنهادی 7 مکان مورد قبول قرار گرفت که این مکانها در جاهای کم تردد و در حاشیه خیابان ها و بلوارهای شهر می باشد.

 رييس اداره سياسی فرمانداری ویژه آمل ادامه داد: ما برای تبلیغ غذاهایی که برای سلامت بسیار مضر هستند مکان های خوبی را اختصاص می دهیم ولی برای تبلغ حجاب و عفاف که مورد تاکید مقام معظم رهبری و مسئولین می باشد جایگاههای که متناسب با کارمان باشد را نداریم.

 حق شناس با اشاره به برگزاری تجمع ملی مدافعان حریم خانواده در آمل گفت: این تجمع بزرگ با همکاری سپاه، نهادها و ادارات شهرستان در روز 21 تیر ماه همزمان با روز حجاب وعفاف در ساعت 17 عصر در میدان 17 شهریور آمل برگزار شود.

زينب سلطانی مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری آمل از راهپیمائی حجاب و عفاف در سطح شهر همزمان با هفته حجاب و عفاف خبرداد و گفت: این راهپیمائی با حضور کلیه بانوان از میدان قائم تا میدان 17 شهریور برگزارخواهد شد.

 وی با بیان اینکه در تجمع ملی مدافعان حریم خانواده در آمل قرار است بیش از هزار مقنعه بین بانوان توزیع شود عنوان داشت: در این تجمع برنامه های فرهنگی از قبیل ایستگاه نقاشی، مشاوره خانواده، نمایشگاه حجاب و عفاف و دیگر امور برگزار می شود.

 غلامرضا حمیدی رئیس اتاق اصناف شهرستان آمل با بیان اینکه دشمن سعی دارد با برنامه ریزی هوشمند حجاب را کمرنگ کند گفت: تمام واحدهای صنفی سنگری برای حجاب و مدافع نوامیس ما هستند و این دغدغه را داریم.

وی تاکید کرد: 3 واحد حجاب وعفاف در این شهرستان وجود دارد که مورد حمایت قرار نمی گیرند و حجاب در سرلوحه کارمان قرار دارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0