لوزانو : از علاقه ایرانی‌ها به ولاسکو هیجان‌زده می‌شوم/ باختیم چون ایتالیایی‌ها خوب سرویس زدند
13 تیر 1395 ، دیدگاه 0

رائول لوزانو در مورد شکست 3 بر صفر تیم ملی والیبال ایران مقابل ایتالیا در هفته سوم لیگ جهانی والیبال اظهار داشت: به تیم ایتالیا به‌خاطر بازی خوبش تبریک می‌گویم. ما باختیم، چون بازیکنان حریف سرویس‌های خوبی زدند و ما را تحت‌ِفشار قرار دادند. علاوه بر این در مواقعی که باید از اسپک‌های خود استفاده می‌کردیم، اشتباهات زیادی داشتیم.

وی ادامه داد: نمی‌توان گفت وقتی که دریافت خوبی صورت نمی‌گیرد نمی‌توان اسپک‌های خوبی زد. ما باید در مواقعی که دریافت مناسبی هم نداشتیم به‌خوبی اسپک می‌زدیم. تیم ایتالیا امشب با دریافت‌های مختلف توانست حملات خوبی به زمین ما داشته باشد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد مجتبی میرزاجان‌پور نیز گفت: تا وقتی که در پست قطر پاسور بازیکنی جز شهرام محمودی نداریم، گزینه‌ای به‌غیر میرزاجان‌پور در این پست وجود نخواهد داشت و باید در مورد او در هر بازی تصمیم‌ بگیریم. او در پست چهار راندمان خوبی نداشت و باید مجدداً خود را در تمرینات ثابت کند.

لوزانو در مورد بازی فردای تیمش مقابل آرژانتین تصریح کرد: ما فردا با تیم ولاسکو و تیم کشورم بازی داریم، بنابراین یک مسابقه ویژه پیش‌روی ماست. در المپیک هم اولین بازی ما مقابل آرژانتین است.

وی ادامه داد: بازی فردا مقابل آرژانتین را باید به‌نوعی یک بازی به افتخار ولاسکو دانست. مردم ایران به‌خاطر آنچه که او برای والیبال ایران انجام داده علاقه‌ خاصی به وی دارند. من وقتی می‌بینم که مردم چگونه از ولاسکو تقدیر می‌کنند، دچار هیجان می‌شوم. تماشاگران احترام خاصی برای ولاسکو قائل هستند. من هم پیش‌گویی خاصی از بازی ندارم و تنها می‌توانم بگویم که بازی خاصی برای ما خواهد بود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: نخستین بازی ما در المپیک مقابل تیم ملی آرژانتین است و من هر آنچه در توان دارم برای پیروزی ایران مقابل تیم کشورم و تیمی که دوستم هدایت آن را بر عهده دارد، به کار خواهم بست./تسنیم

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0