از انتقام مرد از زنش در شبکه اجتماعی اینستاگرام تا کشف گوشت فاسد، انبار قاچاق و مواد مخدر
12 تیر 1395 ، دیدگاه 0
سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم فرماندهی انتظامی شهرستان آمل آخرین اقدامات و اخبار انتظامی این شهرستان را تشریح کرد

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، آخرین اقدامات و اخبار انتظامی شهرستان آمل از سوی سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم فرماندهی انتظامی شهرستان آمل تشریح شد.

انتقام مرد از زنش در شبکه اجتماعی اینستاگرام

ماموران پليس فتاي فرماندهي انتظامي شهرستان" آمل"، متهم به انتشار تصاوير خصوصي زنش در شبکه اجتماعي اينستاگرام را شناسايي و دستگير کردند.

سرهنگ"ولي ا... گنجيان مقدم" فرمانده انتظامي شهرستان آمل  در تشريح اين خبر گفت:در پي مراجعه زني مبني بر اينکه فردي ناشناس در شبکه اجتماعي اينستاگرام تصاوير خصوصي اش را منتشر کرده است، موضوع در دستور کار کارآگاهان پليس فتا اين فرماندهي قرار گرفت.

وي تصريح کرد:با بررسي هاي فني و اطلاعاتي صورت گرفته و رصد فعاليت اين فرد در شبکه اجتماعي اينستاگرام،متهم به انتشار تصاوير خصوصي شاکيه در شبکه اجتماعي شناسايي شد. 

سرهنگ" گنجيان مقدم" افزود:کارشناسان پليس فتا با هماهنگي قضايي متهم را که شوهر شاکيه مي باشد دستگير و مورد تحقيق و بازجويي قرار دادند.

وي گفت:متهم در تحقيقات و بازجويي هاي فني پليس، ضمن اقرار به بزه انتسابي اظهار داشت، زنش با افراد مختلفي در فضاي مجازي در ارتباط بود و آنها نيز به تصاوير شخصي وي دسترسي داشتند که اين امر موجب ناراحتي و اختلاف بين آنان شد و از هم جدا زندگي مي کنند و قصد جدايي دارند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، گفت: متهم براي انتقام از زنش اقدام به اين عمل مجرمانه کرد که پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شد.

کشف 130کيلوگرم گوشت فاسد در شهرستان آمل

 از دو عامل تهيه وتوزيع گوشت فاسد در شهرستان آمل 130 کيلو گوشت فاسد و غير بهداشتي کشف شد .

"سرهنگ ولي اله گنجيان مقدم " فرمانده انتظامي شهرستان آمل  گفت: در پي تحقيقات پليسي ، مبني بر تهيه و توزيع گوشت فاسد با قيمت ارزان در درب منازل شهروندان موضوع در دستور کار ماموران انتظامي اين شهرستان قرار گرفت .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل افزود : در اجراي اين ماموريت ، ماموران پليس امنيت عمومي شهرستان موفق شدند متهمان  را که با يک دستگاه خودروي سمند اقدام به پخش گوشت هاي آلوده در اين شهرستان مي کردند شناسائي کنند .

سرهنگ گنجيان خاطر نشان کرد : متهمان که پس از انتقال دام هاي آلوده  از يکي از استان هاي همجوار و ذبح آن  با مراجعه به درب منازل شهروندان و برخي از مجتمع هاي پذيرائي گوشت اين دام ها را به قيمتي ارزانتر از بازار  به فروش مي رساندند در اقدامي عملياتي دستگير شدند .

وي همچنين اظهار داشت : در بازرسي از خودروي اين دو متهم 130 کيلو گرم گوشت فاسد و غير بهداشتي کشف شد .

متهمان پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شدند .

کشف انبار تجهیزات دارویی غیرمجاز و قاچاق شش میلیارد ریالی در آمل

فرمانده انتظامي شهرستان" آمل"، از شناسايي و کشف یک انبار داروی غیرمجاز و قاچاق شش میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ"ولي الله گنجيان مقدم"، با اعلام اين خبر افزود : در اجرای طرح مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور در پي کسب خبري از منابع مخبرین مبني بر خرید و فروش تجهیزات دارویی غیرمجاز در شهرستان آمل، موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان آمل قرار گرفت.

وي تصريح کرد: مأموران پس از انجام يک سري اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات پليسي و بررسی صحت و سقم خبر واصله ، فردی به هویت "فرزاد- ق" را که در کار خرید و فروش تجهیزات دارویی غیرمجاز و قاچاق فعالیت داشته را دستگیر کردند.

اين مقام ارشد انتظامي خاطر نشان کرد: متهم تمامی تجهیزات دارویی را در منزلی خالی از سکنه و متروکه و غیربهداشتی نگهداری می نمود که ماموران بلافاصله پس از هماهنگی قضایی به اتفاق نماینده شبکه بهداشت و درمان به محل فوق عزیمت نموده که ارزش ریالی این تجهیزات بالغ بر  6 میلیارد ریال تخمین زده شد.

سرهنگ گنجیان افزود: در این راستا کالاهای مکشوفه ضبط گردید و متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی گردید.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل در پايان ضمن اشاره به حساسیت اقلام دارویی از شهروندان خواست که از تامین این گونه اقلام از مبادی غیرمجاز خودداری نموده در جهت مبارزه با قاچاق کالا از طریق سامانه 110 و 197 با پلیس همکاری نمایند.

کشف 3 کيلو گرم انواع موادمخدر در شهرستان آمل

فرمانده انتظامي شهرستان" آمل"، از شناسايي و دستگيري اعضاي باند قاچاق موادمخدر و کشف بيش از سه کيلو و 500 گرم انواع موادمخدر خبر داد.

سرهنگ"ولي الله گنجيان مقدم" با اعلام اين خبر افزود :در پي کسب خبري مبني بر فعاليت افرادي در امر تهيه و توزيع موادمخدر در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار ماموران انتظامي مبارزه با موادمخدر اين فرماندهي قرار گرفت.

وي تصريح کرد:مأموران پس از انجام يک سري اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات پليسي سه نفر از افراد يک باند تهيه و توزيع موادمخدر به نام هاي "حميد- ر" ، " احسان- الف" و "حسين- ص" را شناسايي کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل خاطر نشان کرد: ماموران در ادامه تحقيقات ، با شناسايي مخفيگاه متهمان و يکسري اقدامات خاص پليسي و با هماهنگي قضايي ، آنان را در عملياتي ضربتي دستگير کردند.

اين مقام ارشد انتظامي افزود: ماموران در بازرسي از مخفيگاه متهمان موفق به کشف دو کيلوگرم حشيش و يک کيلو و 500 گرم ترياک شدند.

سرهنگ گنجيان ادامه داد: در اين راستا دو دستگاه خودروي پرايد توقيف و روانه پارکينگ و متهمان با تشکيل پرونده تحويل مرجع قضايي شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل در پايان با بيان اينکه مواد مخدر يك عامل مهم به خطر افتادن بهداشت و سلامت جوامع بشري است و ريشه اخلاق را در جامعه مي سوزاند و ره آورد آن فساد اخلاقي است.

وي گفت: فساد اخلاقي باعث تزلزل خانواده ها و نگراني و ناامني شهروندان و در نتيجه تنزل امنيت انساني آنان مي شود، سرهنگ گنجيان مقدم افزود: طرح پاكسازي مناطق آلوده و دستگيري توزيع کنندگان موادمخدر در سطح شهرستان آمل در سال جاري با رويکرد مبارزه با خرده فروشان ادامه دارد .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0