اعلام زمان، مکان و سخنرانان راهپیمایی روز قدس در بخش های آمل
10 تیر 1395 ، دیدگاه 0
زمان، مکان و سخنرانان راهپیمایی پرشکوه روز جهانی قدس در شهر آمل، دابودشت و دشت سر، امام زاده عبدالله، لاریجان و رینه اعلام شد

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر آمل  از ساعت 11 صبح از مسجد امام رضا(ع) به سمت مصلی بزرگ قدس می باشد که حجت الاسلام مرتضی جوادی آملی رییس بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء سخنران مراسم بوده و نمازجمعه به امامت حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل اقامه می شود.

دابودشت و دشت سر

راهپیمایی روز جهانی قدس در بخش های دابودشت و دشت سر از ساعت11 صبح از روبروی پاسگاه انتظامی دابودشت تا مصلای نمازجمعه می باشد که حجت الاسلام داود صمدی آملی استاد حوزه و دانشگاه سخنران مراسم بوده و نمازجمعه به امامت حجت الاسلام مهدی تقی زاده امام جمعه دابو و دشت سر اقامه می شود.

امام زاده عبدالله

راهپیمایی روز جهانی قدس در بخش و شهر امام زاده عبدالله از ساعت 11 صبح و از شهر امام زاده عبدالله خیابان وصال، بعد از مدرسه ابتدایی، میدان امام بطرف مصلی حرم مطهر می باشد که حجت الاسلام سید محمد باباپور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در مرکز فرماندهی نیروهای مخصوص تیپ مالک اشتر سخنران بوده و نمازجمعه نیز اقامه می شود.

لاریجان

راهپیمایی روز جهانی قدس در بخش لاریجان آمل از ساعت 11 صبح از پمپ بنزین قدیم وانا به سمت حسینیه وانا می باشد که سخنران این مراسم دکتر محمدجواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه است.

رینه

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر رینه از ساعت 11 صبح و از شهرداری به سمت امام زاده محمدطاهر شهر رینه می باشد که سخنران استاد اسماعیل منصوری لاریجانی می باشد.

وعده دیدار ما فردا در صفوف گسترده و پرشور راهپیمایی روز جهانی قدس

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0