بزرگمهر دادگر رییس هیات کشتی شهرستان آمل شد
10 تیر 1395 ، دیدگاه 0
ناصر نصری‌شاهاندشتی اظهار کرد: بزرگمهر دادگر طی حکمی از سوی رئیس هیأت کشتی مازندران به‌عنوان رئیس هیأت کشتی این شهرستان منصوب شد.

 

کمال نیوز ، ناصر نصری‌شاهاندشتی اظهار کرد: بزرگمهر دادگر طی حکمی از سوی رئیس هیأت کشتی مازندران به‌عنوان رئیس هیأت کشتی این شهرستان منصوب شد.
وی با قدردانی از تلاش‌های قدرت نهاوندیان رئیس سابق هیأت کشتی آمل، افزود: این پیشکسوت ورزشی چند سال در هیأت کشتی فعالیت داشت و با ایجاد تغییر در هیأت‌های ورزشی می‌خواهیم تحول در ورزش شهرستان را شاهد باشیم.
سرپرست اداره ورزش و جوانان آمل با اعلام اینکه بزرگمهر دادگر از بزرگان ورزش، پیشکسوتان کشتی، قهرمانان سال‌های نه‌چندان دور، حامی و خیر بزرگ ورزش در کشور است، تصریح کرد: باید در ورزش کشتی شهرستان آمل از تمام ظرفیت‌ها بهره گرفته شده و ایده‌های تازه منجر به تعامل بیشتر ورزشکاران، بزرگان ورزشی، پیشکسوتان و ورزش‌دوستان باشد.
این مسؤول با بیان اینکه طی حکمی از سوی رئیس هیأت کشتی مازندران نایب رئیس هیأت کشتی آمل نیز منصوب شد، اظهار کرد: پرویز فرزان عضو هیأت رئیسه مجمع پیشکسوتان کشتی آمل، از ورزشکاران پیشکسوت و حامیان کشتی مازندران در این سمت به کار گرفته شد.
نصری‌شاهاندشت با تأکید بر اینکه برای رشد و تعالی ورزش باید همه مسؤولان دست به دست هم دهند، خاطرنشان کرد: آمل از شهرهای مهم ورزشی است که در رشته‌های مختلف توپی، انفرادی و تیمی ورزشکاران این شهرستان در میادین بین‌المللی، جهانی و المپیک خوش می‌درخشند.
وی ادامه داد: در رده‌های مختلف تیم‌های ملی رشته‌های مختلف شاهد درخشش ورزشکاران این شهرستان هستیم و در دوره گذشته المپیک لندن هم قاسم رضایی کشتی‌گیر این شهرستان در وزن 96 کیلوگرم با غلبه بر رقبا توانست مدال طلا را از آن خود کند.
سرپرست اداره ورزش و جوانان آمل با اعلام اینکه آئین تودیع و معارفه رئیس هیأت کشتی این شهرستان طی روزهای آینده برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: تاکنون چهار جابه‌جایی در ریاست هیأت‌های مختلف ورزشی آمل را شاهد بودیم.
این مسؤول افزود: در هیأت پزشکی ورزشی آمل در مراسمی از خدمات و زحمات محمدرضا پاک‌رو قدردانی شده و فرامرز اکبری به‌عنوان رئیس جدید معرفی شد و در هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولین نیز مسعود فلاح به جای احمد سیفیان‌عمران مشغول به خدمت شد.
نصری‌شاهاندشت اظهار کرد: در هیأت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان آمل هم مهدی سبزعلی‌پور به جای رحیم اسماعیلی منصوب شد.
وی گفت: بیش از 40 هیأت ورزشی در شهرستان آمل فعالیت دارند که امیدواریم با تلاش و همت گسترده شاهد رشد و درخشش بیشتر ورزشکاران در این شهرستان باشیم./فارس

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0