تجهیز ناوگان فوریت های برقی آمل جهت خدمت رسانی به مشترکین
9 تیر 1395 ، دیدگاه 0
گراییلی‌افرا یادآورشد: تمام سعی و تلاش مجموعه همکاران ما در امور برق آمل خدمات رسانی به مشترکین می باشد که به همین خاطر 5 دستگاه خودرو با تجهیزات و امکانات کامل برای خدمت رسانی درنظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، محمد مهدی گراییلی‌افرا مدیر امور برق آمل با اشاره به وجود 201 هزار و 604 مشترک برق در شهرستان آمل گفت: با توجه به گستردگی کار خدمت رسانی به مشترکین علاوه بر آمل در 3 بخش دیگرنسبت به ارائه خدمات بطور شبانه روز مشغول سرویس دهی هستیم.

وی اضافه کرد: درشهر آمل کل مشترک شهری 11357، روستایی 20292، بخش امام زاده عبدالله 14360 مشترک، بخش دابو و دشت سر 32712 مشترک و رینه ولاریجان 20663 مشترک تحت پوشش امور برق شهرستان قراردارد.

مدیر امور برق آمل با اشاره به انجام کارهای عمرانی جهت خدمات رسانی به مشترکین یادآورشد: در توسعه  و احداث شهری شبکه برق و روستایی مبلغ 25میلیارد و 771 میلیون ریال ، اصلاح و بهینه سازی شبکه برق شهری و روستایی مبلغ 18میلیارد و989میلیون ریال، رینگ و توسعه فیدر بحرانی 14میلیارد و140 میلیون ریال و رینگ خطوط 20 کیلو وات سه میلیارد و600میلیون ریال اعتبار تخصیص داده شد.

گراییلی‌افرا با تاکید بر اینکه گستره کار خدمت رسانی به مشترکین اعتماد سازی را بهمراه خواهد داشت یادآورشد: تمام سعی و تلاش مجموعه همکاران ما در امور برق آمل خدمات رسانی به مشترکین می باشد که به همین خاطر 5 دستگاه خودرو با تجهیزات و امکانات کامل برای خدمت رسانی درنظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: این خودروها علاوه بر خدمت رسانی در سطح شهر برای بخشهای تحت پوشش (امام زاده عبدالله، دابودشت و دشت سر) اختصاص یافته است.

مدیر امور برق آمل اضافه کرد: امید است با همت والای تمام کارکنان بتوانیم گام بزرگی در صنعت برق برداریم و از چالش‌های پیش روی این صنعت بکاهیم و با افزایش در سرعت و بالابردن کیفیت خدمت‌ رسانی، رضایت مشترکان را بهتر از قبل فراهم کنیم.

گراییلی افرا در پایان خاطرنشان کرد: تقویت روحیه خدمتگزاری و برخورد صادقانه و اخلاص در کارها جهت افزایش رضایت مندی مردم در اولویت برنامه های این امور قرار دارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0