روابط عمومی مشاوری امین برای سازمان ها
24 اردیبهشت 1395 ، دیدگاه 0

 

بسم الله الرحمن الرحیم
يا ايّها الّذين آمنوا اصبروا و صابروا و رابطوا و اتّقواللّه لعلّكم تفلحون
حضرت امام خامنه ای:
روابط عمومی‌ها باید ببینند خلایی که وجود آنها را ضروری کرده است چیست. عشق به خدمت‌گاهی در برخی از افراد و دستگاه‌ها موجب می‌شود که قلمرو وسیع‌تری را برای کار خود جست‌وجو کنند و در نتیجه تداخل بخش‌های مختلف پیش می‌آید. جای خالی روابط عمومی‌ها باید روشن شود و باید روشن شود منظور از رابطه با مردم چیست. یعنی مردم باید از ما چه چیزهایی بدانند.
روابط عمومی ها چشم ،گوش و زبان ومشاوری امین برای سازمان ها هستند.
فرارسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی همکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی که در راستای اجرای رسالت اثربخش انتقال درست و بی نقص اطلاعات طی طریق می نمایند، تبریک و تهنیت وخسته نباشید عرض می‌کنم.
 نیاز امروزجامعه انتقال به موقع ودرست اخبار دستگاه های اجرایی ونهادها درحوزه ارتباطات است و نقش شما عزیزان بعنوان پل ارتباطی مرم ومسولان به عنوان پرچم داران انتقال آگاهی که با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر ، دانش وتعهد خویش ، مجموعه ای سالم برای اطلاع رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ حوزه مسولیت خویش را فراهم می‌کنید، درپیشگاه خدای سبحان محفوظ ویقینا بدون اجر وثواب نخواهدبود .
شماهمکاران عزیز روابط عمومی آینه تمام نمای انتظارت و مطالبات مردم از سازمان‌ها و نهادها  می باشید،بی تردید برای بیان مطالبات مردم و پویایی سازمان اهمیت ارتباط وپاسخگویی به موقع وتبادل اطلاعات فی مابین راجزبرای رضای خدا انجام نمی دهید.
امیداست در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام « اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل» مزین شده است  همکاران صادق و سخت کوش روابط عمومی‌ها بعنوان یکی از نیروهای  اثربخش درحوزه اطلاع رسانی وارتباطات مردمی ، با کمک و برنامه ریزی درون و برون سازمانی انشاالله توان بیشتر ازگذشته در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ومنویات حضرت امام خامنه ای را به نمایش گذاشته وبمنظور تثبیت جایگاه  روابط عمومی موثر توان وقدرت  انجام  کارها را به رخ بکشید.
حقیرضمن گرامیداشت این روز، خداقوت به عموم تلاشگران عرصۀ ارتباطات ومدیران روابط عمومی ، از خداوند متعال، برای تمامی عزیزان، توفیقات روزافزون در جهت اعتلای امر مقدس اطلاع رسانی، آرزو می نمایم.

عباس اقوامی آملی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0