تبریک سال نو به پاس اتفاقات طلایی سال ۹۴
1 فروردين 1395 ، دیدگاه 0

 

کمال نیوز: تبریک سال نو از زبان سید محمدرضا میری عکاس خبرگزاری مشرق به مردم شریف مازندران


با سپری شدن ۱۲ ماه از زندگی و رویش دوباره گیاهان که نوید تحول و بیداری را برایمان به ارمغان آورده است فرصتی مناسب در کنار عملکرد یکساله که اگر پرونده اعمالمان پر از خیر و برکت است شاد باشیم  و عید بگیریم.


عیدی که انسان طبق فرموده امام علی علیه السلام مقرب درگاه الهی شده باشد_ کل یوم لا یعصی الله فیه فهو عید _ در هروزی که نافرمانی خدا نکنی آن روز عید توست.


سال ۹۴ برای همه مردمان موطن عشق و ایمان مازندران و از جمله شهروندان و مردم فهیم دیار علویان شهر هزار سنگر آمل پر از رخداد های عظیم و سرشار از امید بود.


حضور میلیونی مردمان مازندران در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تبلوری از حماسه آفرینی و بیعت دوباره با آرمان های انقلاب اسلامی بوده است.


انتخاب فرزند فهیم و شایسته این دیار بعنوان نماینده اول مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری حضرت آیت الله صادق اردشیر لاریجانی و همچنین انتخاب استاد اخلاق دکتر عزت الله یوسفیان ملا برای چهارمین بار بعنوان نماینده مردم شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی نوید روشن و رویش مجدد و سربلندی و افتخار ملی را در پی داشته است.


عرق شهروندی، مدیریت و اراده بکار گیری از جوانان و افراد توانمند شهرستان امل توسط نماینده ساعی و پر تلاش مردم شریف امل در مجلس شورای اسلامی در عرصه های گوناگون اعم از سیاسی، علمی، اجتماعی، فرهنگی و هنری که نشان دهنده عرق، وظیفه و احترام به حقوق شهروندان می باشد که موجب رضایت خاطر مردم گشته است.


در عرصه مدیریت و افتخار افرینی تا پدیدار شدن نام ایران اسلامی در بلندای اسمان و احتزاز پرچم مقدس ایران در جوامع اسلامی به همت و مدد فرزند برومند آملی که با اشتغال زایی و خدمات و تولیدات محصولات لبنی و گوشتی کاله بعنوان کار افرین برتر ۹۴ معرفی گردید اعتبار عظیمی است در برگی از تاریخ افتخارات ایران اسلامی و شهر امل که جای بالندگی است.


در عرصه فرهنگی و هنری با درخشش زوج جوان آملی در جشنواره بین المللی تاتر فجر که نشان از اهمیت به فرهنگ و هنر کهن در نخستین شهر مازندران می باشدعطر متفاوتی را بر اسمان شهر پراکنده کرده است تا در کنار همه زیبایی ها هنرمندان خوش ذوق املی بتوانند نسل به نسل منتقل کنند.


در عرصه ورزشی رکورد زنی جوان ارزشی در مسابقات ورزشی زورخانه ای افتخاری نو و مایه سربلندی ایران اسلامی و شهرستان امل در جهان می باشد.


در عرصه جهادی و ترویج فرهنگ اهدا عضو کودک ۱۱ ساله و اهدای زندگی جدید به به همنوع درس بزرگ برای همه مردم شریف در استانه بهار است جهت سرمشق و افتخار ماندگار برای خانواده یاسین کودک معلم اول جهادی است.


در عرصه شهادت و فداکاری به پاس امنیت و آرامش به برکت خون شهیدان و لبیک به امام عصر و دفاع از حرم ال الله توسط جوانان و سرداران املی موجب عظمت و افتخار مردم گشته است تا بار دیگر سایبان مهربانی بر بام شهر حاکم شود.


در عرصه اطلاع رسانی تلاش بی وقفه پایگاه های خبری از جمله کمال نیوز با مدیریت علی عزیز کمالی _ سفیر هراز با مدیریت حسن سلحشور _ هراز نیوز با مدیریت روزبه نصیری _ مازندرانه با مدیریت مصطفی صادقی و رسانه مکتوب، دو هفته نامه صبح امل با مدیریت افشین لاریجانی و درایت مجید حقیقی و نشریه هراز امروز با مدیریت روزبه نصیری که نقش موثری در اطلاع رسانی دوره انتخابات سال ۹۴ داشته  و به ایفای نقش پرداخته اند جای تشکر و به واسطه بروز رسانی ها و حضور در مهمترین رویداد ها تبریک سال جدید را به این قشر زحمت کش و خدوم تقدیم می کنم و امیدواریم در سال ۹۵ سال اتخاذ رویه دوستانه البته  با اذعان به درک تفاوت رویکرد ها و دیدگاه ها تا بلکه موجبات التهاب جامعه و قشر فهیم اهالی فضای مجازی باشد.


در پایان ضمن تبریک سال نو و نوروز با شکوه امیدواریم در سال جدید همدلی هایمان افزونتر گشته و دوره به یادماندنی را در تعامل دینی، ملی، میهنی در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل شاهد باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0