بهار در زمستان بر شما مبارک باد
11 اسفند 1394 ، دیدگاه 0

انتخاب اصلح درس عبرتی است برای اختلاف افکنان ، این شیفتگان منیت ؟!

دیدیم و دیدن زنان و مردان حق شناس و خرد ورز آمل سرافراز با همدلی و همزبانی بار دیگر در یک اقدام بایسته و بی نظیر با شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پاسخ جانانه ای به ترفندهای دروغین و نسبتهای بی اساس و پخش شبنامه های ننگین که قطعا با دستان  و قلم ... تهیه و توزیع گردیده  با رای خود برای چهارمین بار به حقوقدان برجسته و به کارنامه خدمات ارزنده وی در سه دوره نمایندگی مردم آمل برای همگان اظهر من الشمس بوده و آثار آن در جای جای دیار همیشه سبز مازندران بویژه آمل و اقدامات عام المنفعه این شخصیت توانمند در دوران نمایندگی در مقابل علاقمندان وی که به نظاره نشسته بودند و با طیب خاطر به جناب عزت اله یوسفیان رای مثبت داده اند.

و اما بخاطر داشته و داریم رقابت در بین کاندیداهای مجلس شورای اسلامی امری طبیعی است تا از مرحله عقب نمانند و این بنظر این بنده بی مقدار پسندیده است، اما این رقابت های خداپسندانه از طرف طرفدارانشان  بنوعی دیگر از نوع تفرقه در بعضی از سایتها و مطبوعات در سخنرانیها همزمان در روزهای نزدیک به اخذ رای  جلوه کند، و با بریز و بپاشها و هزینه های سرسام آور معلوم نیست از کجا آورده اند و بد اخلاقی با دیگر کاندیدا در همایش ها در بین طرفداران خود  خدایی مالشان را در تنور بحران آفرینی ها ریخته اند، تا انسانها را از هم دور کنند نبوده ؟

سوال اینجاست. این گونه لطایف الحیل گویها و رفتارها در منظر مردم آگاه و فرهیخته آیا زیباست ؟ نه تنها زیبا نبوده بلکه پس لرزه ها آمار بدست آمده رای مردم به گزینه برتر جناب یوسفیان بوده که نشان داده اند در روز سرنوشت ساز  گول نمیخورند.

 اکنون که  جناب یوسفیان ملا با آرای مردم حق شناس شهرش برای چهارمین بار راهی بهارستان  شده اند ، دعای خیر همین حقشناسان را بدنبال خود دارد.

 ضمن عرض تبریک این انتخاب بجا و شایسته با مطالعه اطلاعیه سپاس ایشان که همواره از خداوند مدد گرفته و فروتنانه چه به آنهایی بوی رای نداده اند و به کاندیدای محترم دیگر رای داده اند دل نوشته هایش را به محضر آحاد مردم گرانقدر آمل تقدیم داشته ، نشان آنی دارد در فرجه مبارزات انتخاباتی حرمت شکنی نکرده اند و صبورانه تحمل بداخلاقی ها را بجان خریده اند آیا این خود یک امتیاز نیس ؟

کوتاه سخن جناب یوسفیان نماینده محترم آمل و لاریجان  به قرآن کریم  مراجعه کردم این سوره آمده و توکل علی الله و کفی باالله وکیلا

( در کارها بر خدا توکل کن ( تنها ) خداوند برای مدد و نگهبانی شما کفایت دارد )

به مصداق -   گر نگهدار من آن است که من میدانم

                                             شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

همواره چون گذشته در کمال صحت و سلامت در انجام کمبودهای کهن شهر آمل  موفق باشید

                                                      ارادتمند : محمدعلی توللی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0