درود بر انتخاب صحیح و حق شناسی مردم آمل
8 اسفند 1394 ، دیدگاه 0

 

کمال نیوز: مجلس شورای اسلامی یکی از نهادهای مهم کشور است که می تواند نقش بسزایی در قانون گذاری و پیشرفت و توسعه نظام اسلامی برعهده داشته باشد.

مردم شهرستان هزارسنگر آمل این بار با انتخابی حق شناسانه و صحیح، دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم شریف آمل و لاریجان را برای چهارمین دوره متوالی به عنوان نماینده خود در مجلس شورای اسلامی با آرای قاطع انتخاب کردند.

در این دوره از ایام انتخابات شاهد انواع و اقسام تخریب ها، تهمت ها و سیاه نمایی ها بودیم ولی این مردم آمل بودند که نشان دادند فریب منفعت طلبان را نخورده و قدردان خادمان خود هستند.

مردم آمل در روز هفتم اسفند نشان دادند از خدمات و مجموعه فعالیت های نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی رضایت داشته و خواهان استمرار مسیر توسعه و آبادانی این شهرستان هستند.

دکتر یوسفیان ملا با حجم گسترده خدمات خود در بخش های درمان، سد هراز، مترو، راه و شهرسازی، دانشگاه، مخابرات، آب شرب، فاضلاب شهری، توزیع برق، حذب آب بهای کشاورزی، گاز، طرح هادی، کشاورزی، نوسازی و تجهیز مدارس، ورزش، توسعه شهری و بسیاری از فعالیت های دیگر نشان داد لیاقت و شایستگی اعتماد دوباره مردم این دیار را دارد که همشهریان عزیز آملی با دیدی باز خادم خود در ملت را انتخاب کرده و با آرایی قاطع او را راهی بهارستان کردند.

آملی ها نشان دادند تا آخرین لحظه و با تمام توان حامی خادمان واقعی خود بوده و دکتر یوسفیان نیز تلاش و خدمات گسترده خود را مدیون حمایت های آحاد مردم این شهر قدرشناس می داند.

این حضور گسترده و حمایت قاطع از دکتر یوسفیان نوید بخش روزهای خوش با خدمات ارزنده از سوی نماینده محبوبشان در مجلس شورای اسلامی خواهد بود تا این شهر به جایگاه واقعی و حق خود در تمام ابعاد دست پیدا کند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0