چرا برای تضعیف نماینده مان پایه را ویران می کنیم
5 دی 1394 ، دیدگاه 0

 

کمال نیوز: امر به نیکی و خوبی در هیچ جای دنیا ناپسند نیست. هیچ کسی را نمی توان یافت که در مقابل کسی که کار نیک انجام می دهد لب به اعتراض بگشاید، مگر اینکه قصد تخریب آن شخص را داشته باشد.

امروز زیر سوال بردن اصل پروژه های زیر ساختی آمل که توسط نماینده پر تلاش در حال اجراست، حکایت از همین موضوع دارد.

امروز به منظور تخریب رقیب، دست به هر کاری می زنیم، امروز فرودگاه آمل را طاعون می نامیم و اعتراضات شهرهای مجاور را برجسته می کنیم، به چه منظور؟ به همین منظور که حاضریم آمل پیشرفت نکند تا شخصی تخریب شود که در دوره بعد مثلا رای نیاورد؟!

امروز منافع ملی را فدای منافع شخصی کرده ایم جدای از اینکه نمی دانیم مردم فهیم آمل به راحتی سره را از ناسره تشخسص می دهند.

امروز دنیای ارائه عملکردها است هیچ سکویی که از تخریب دیگران به وجود آمده نمی تواند پایه محکمی برای صعود باشد. در این میان نیز هستند خوش خدمتانی که برای خالی نبودن عریضه دست به هر کاری می زنند با شروع ثبت نام کاندیداها ترکیبی از چهره های مختلف با سوابق مختلف سیاسی و مدیریتی اعلام حضور کرده اند که هر کدام از آنها برای خود برنامه هایی را خواهند داشت.

امروز باید در رقابت به ارائه برنامه و اثبات توانایی اجرای انجام آن پرداخت.

چه بهتر که امروز مترو آمل، رفع معضل زباله، طرح فاضلاب، احداث فرودگاه، احداث آزاد راه، احداث بزرگراه، احداث بیمارستان عظیم آمل و امثالهم که با تلاش دکتر یوسفیان شروع و یا در حال اجرا است، در دوره بعد حتی بر فرض اینکه دکتر یوسفیان رای نیاورد به دست نماینده جدید به ثمر برسد چرا برای تضعیف فعالیت های فعلی نماینده مان پایه را ویران می کنیم. باید خود را به اثبات برسانیم امروز نباید بداخلاقی های رقابتی مانع پیشرفت آمل شود.

امید است که کاندیداهای محترم با ارائه برنامه ها و توانمندی های خود هیجان و شور انتخاباتی را همراه با امید بخشی به مردم ایجاد کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0