ضرورت اخلاق محوری نامزدهای انتخابات
26 آذر 1394 ، دیدگاه 0

کمال نیوز: قابل توجه نامزدهای محترم  نمایندگی مردم برای مجلس شورای اسلامی

در اولین گام به یکدیگر وخصوصا فهم وشعورمردم شریف باید احترام گذاشت، قوانین کشور ودین مبین اسلام برای نامزدهای انتخاباتی برای نمایندگی مردم حد و حدود تعیین کرده و همان طور که از مراجع عظام تقلید دین خدا در اعمال و امورات تبعیت داریم در زمینه موضوعات اجتماعی ،اخلاقی،سیاسی و.... این تقلید به همان اندازه لازم به اطاعت و واجب است.

 مراجع عظام بارها فرمودند تخریب کاندیداها و اینکه کسی بخواهد با خودنمایی و سیاه ‏نمایی نظر مردم را به خود جلب و مردم را نسبت به دیگر نامزدها دلسرد کند حرام است.

همه بداخلاقی ها، وکتمان واقعیت ها و کارهای انجام گرفته در تمام امورات جامعه  به طور قطع قبیح است و به لحاظ شرعی، عرفی و قانونی مردم آن را نمی‏پذیرند.

خواسته مهم مردم علی الخصوص قشر عملگرا دوری این گونه بداخلاقی ها است دید منفی دارند و تجربه ثابت کرده است شهروندان از این گونه افراد فاصله گرفته‏ اند وبه کاندیدای موردنظر همین شهروندان برای همیشه نمره منفی دریافت می کنند.

به عنوان یک شهروند تقاضای حقیر  توصیه دوستانه  به تمام نامزدها این است به علت اعتقادی و اجتماعی در انتخابات اخلاق صحیح، قانون‏مند و مردمی داشته باشند.

نامزدهای مومن طوری در مسیر تبلیغات و اعلام عملکرد و سوابق خود اقدام نمایند که هیچ گاه بازخوردمنفی نصیبشان نشود.

شهروندان عزیزشهرستان آمل همیشه با دیدگاه باز و شناخت  کامل که از نامزدها و نحوه عملکرد عزیزان ، به صحنه می آیند ویکی ازچندنفر را انتخاب وبه نمایندگی قبول می کنند که دارای صلاحیت ، عملگرایی،خداترسی،روحیه خدمتگزاری بی منت ،ولایت پذیری،وامانت داری وصیانت ازبیت المال حامی حق وحقوق محرومین باکارنامه روشن باشد و زمان باارزش نمایندگی رامشغول بازی سیاسی ،حزبی و..نباشد وپیشرفت  آینده شهرستان را ازایشان انتظاردارند.

ومن الله التوفیق

 یکی ازشهروندان آملی.عباس اقوامی آملی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0