ضرورت حضور بسیجیان در مبارزه با هنجارشکنان
15 آذر 1394 ، دیدگاه 0

کمال نیوز: چند شب وروز است که مردم با عبور از خیابان‌های شهر،شاهد تیراندازی ،سرقت مسلحانه و... هستند واین نگرانی مردم را نمی توان ساده گرفت.

اززمانی که لباس خاکی‌ها را درایست بازرسی ها نمی‌بینیم ، چند ماهی است که  کوچه های شهر حتی درروزهم همراه با شرارتها ودرگیری های مسلحانه می باشد ،بچه ‌های بسیج را می‌گویم که بدلایل نامعلوم، ایست‌های بازرسی ‌هایشان را تعطیل کرده اند.

ضمن تشکر ازعملکرد بجا وشایسته نیروهای بی ادعای بسیج وانتظامی که تمام تلاش خود را در برقراری امنیت پررنگ و پر رنگ‌تر نشان دادند که البته هم زمان امنیت نیز پر‌رنگ و پر رنگ‌تر شد و اراذل و اوباش و متخلفان ناهنجاری های اجتماعی  وبرهم زنندگان امنیت را مات ومبهوت نمود وغافلگیرانه در تورهای نیروهای بی ادعای بسیج می افتادند.

امروز هم بسیجیان باغیرت  با مدد الهی وحمایتهای دادستان بسیجی و ولایت پذیر شهرستان ولایتمدار هزارسنگر وفرمانده میدانی سپاه ناحیه آمل وحامی همیشگی خود آماده است تاپا به میدان گذاشته‌ ودرتامین امنیت شهر کمک حال نیروهای زحمتکش انتظامی باشند و مثل همیشه بی‌ادعا و با خشاب خالی خود را فدای امنیت شهر کنند.

به منظور برگرداندن آرامش خاطربه مردم فهیم شهرستان بسیجیان همیشه درصحنه بدون در نظر گرفتن محاسبات اقتصادی و بی‌منت آماده می باشنددرتامین امنیت خدمات ارزنده و شایان توجهی ارائه دهند.

فرزندان پاکنهاد شهرستان آمل در تامین امنیت به ویژه در حوزه شهری با داشتن اشراف اطلاعاتی در این حوزه نقش مهمی را در تامین امنیت ایفاخواهندنمود ،درهرمیدان که بسیج ورود پیدا کرده و به مردم اطلاع رسانی نموده است مورد اقبال عمومی قرار گرفته است بسیار ارزشمند و درخور تحسین است،امیدواریم جانبرکفان انتظامی از برکت تجربیات، اقدامات و کمک‌های بسیجیان هوشمند و بصیر در حوزه های امنیتی بسیاری از متخلفین شناسایی ودستگیر وبه محاکم قضایی تحویل دهند تامردم شهر باخاطری آسوده شبانه روز راسپری نمایند.

بسیج در استراتژی بلند امام راحل و مقام معظم رهبری از آنچنان جایگاهی برخوردار است که ایشان در بیانات ارزشمندشان بسیج را لشکر مخلص خدا دانسته‌اند که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده‌اند و رهبر فرزانه انقلاب می‌فرمایند: بسیج، برای دوستان نظام و انقلاب و کشور، مایه خرسندی و امید و اعتماد، و برای بدخواهان و دشمنان و کینه ورزان نظام اسلامی، مایه بیم و هراس است. امروز وظیفه و مسئولیت بسیج و بسیجی اگر مهم‌تر و حساس‌تر از نخستین روزها و سال‌های پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس نباشد، کمتر از آن نیست

بسیجی یعنی آنانی که خداوند نوید آمدن آن‌ها را در قرآن کریم داده است.

خداوند در سوره مائده آیه 54 می‌فرماید «یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ مَن یَرْتَدَّ مِنکُمْ عَن دِینِهِ فَسَوْفَ یَأْتِی اللّهُ به قومٍ یُحِبُّهُمْ وَیُحِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلَی الْمُؤْمِنِینَ أَعِزَّةٍ عَلَی الْکَافِرِینَ یُجَاهِدُونَ فِی سَبِیلِ اللّهِ وَلاَ یَخَافُونَ لَوْمَةَ لآئِمٍ ذَلِکَ فَضْلُ اللّهِ یُؤْتِیهِ مَن یَشَاء وَاللّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ.».

مفهوم آیه این است که "کسانی که خدا را دوست دارند و خداوند آن‌ها را، رادمردانی هستند که در برابر مؤمنین خاضع و فروتن و در برابر کفار و منافقین و دشمنان دین نفوذ ناپذیرند و در راه خدا با جان، مال، فرزند و آبرو مبارزه می‌کنند و از سرزنش و تبلیغات و نعره های دشمنان نمی‌هراسند".

بسیجیانی که امروز در رکاب ولی امر مسلمین هستند دین‌مداری، مردمی بودن، اطاعت از رهبری، بصیرت نافذ و دشمن‌شناسی، مقابله با شبیخون فرهنگی، ساده‌زیستی، تقوا و پرهیزگاری، داشتن روحیه جهادی و عمل انقلابی، داشتن اخلاق نیکو و زنده نگه داشتن فرهنگ شهید، شهادت و ایثارگری را سرلوحه خود قرار می دهند،یقینا اقدامات بسیجیان شهر هزارسنگر آمل، منشا بارزترین تحولات در تامین امنیت اجتماعی شهروندان خواهد شد وضرورت حضور فعال تر پیشتازان و نسل پرتوان انقلاب در صحنه مبارزه با هنجارشکنان هر چه بیشتر حس می شود. این بسیجیان بی ادعا و بی ریا منشا خیر فراوانی می باشند. بی شک دردل شب بیدارمی مانند تا سپر بلای تامین امنیت شهر شوند و بازوی توانای دادستان حزب اللهی شهرستان خواهندبود،کجا سراغ دارید حضرت امام(ره) از  سازمان یا نهادی به اندازه بسیج قدردانی کرده باشد.

حفظ و قدر دانستن عملکرد مثبت  این سلحشوران به عنوان یک امر ضروری اولیه برای شهر نیاز است که اگر غفلت  وتنگ نظری صورت بگیرد بی انصافی  است.

عباس اقوامی آملی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0