قلمتان را شایسته خبرنگاری کنید
30 آبان 1394 ، دیدگاه 0

قلمتان را شایسته خبرنگاری کنید
کیهان ورزشی؛
مرقومه تان را با نام شهر آمل آغاز نمودید و بدون در نظر گرفتن مناسب و جایگاهتان شهری به قدمت تاریخ را فاقد شانیت میزبانی دانسته اید . از همان ابتدا که بواسطه روزنامه نگاری خود را در مقام تعیین شایستگی قرار دادید راه را به خطا رفته اید و در همان مسیر که شهری به این بزرگی و وجاهت را مورد خطاب قرار داده اید خبط کرده اید .
از برخوردهای زشت تماشاگران نوشته اید حال آنکه همین تماشاگران حتی در پایتخت بدترین میهمانی ها را از سر گذارندند و بماند اینکه در دیگر شهرها هم سخت برایشان تدارک دیدند و سخت بر ایشان گذشت .
از رختکن ورزشگاهی نوشتید که به لطف سفر رهبری برپا شد و برای تجهیزش کسی قدمی برنداشت .
از الفاظ تماشاگران سخن گفتید ولی حرکت بازیکنان ملی پوش و چند صد میلیونی تیم مقابل را ندیدید که نه آن را تایید می کنیم و نه اینکه این را فراموش چه حتی این برایمان تکراری هست و تلخ و برای شما ناپیدا .
کیهان نشینان ؛ مرادتان از « همه افراد » را حتی با چند بار خواندن درک نکرده ایم ، امیدواریم که قصد تحریک کسی را نداشته باشید که اگر حدسمان درست باشد کار و باورتان را از برای خدا درست متوجه باشید و قلمتان را به این فتنه ها پریشان نسازید .
از درصد آرامش سال قبل گفته اید ، اما نگفته اید این متر را از کدام مرکز قرض گرفته اید و از آن مهتر آن درصد ناآرام بواسطه چه روی داده است .
دقت و قاطعیت خوب است نه فقط برای مردم این شهر . اول از باندهایی شروع کنید که تیم ملی را بیت خود کرده اند و لیگ را با نمایشهای غیر فنی خود به سخره گرفته اند . از بازیکنانی که برای خود در لیگ پادشاهی می کنند و کسی جلودارشان نیست ، از مدعیانی که با دست و دهان تماشاگران را تحقیر و تحریک می کنند و به لطف شما در مقام مظلوم واقع شده اند .
افسوس برای کمیته ای باید خورد که شما برایش تکلیف مشخص می کنید و در مقام دادستان تقاضای حکم می کنید .
باید به لیگی خندید که مطلوبیتش در گرو درست بودن رختکن ورزشگاهی است .
کلام آخر؛
از مجموعه کیهان انتظار می رود با توجه به جایگاه ارزشی خود و منتصب بودنشان به مقام معظم رهبری رعایت انصاف و اخلاق را نموده و از نوشتن مطالب غیر مربوط و خلاف اخلاق پرهیز نمایند که این شهر بواسطه تاریخ شیعی و علمایش و به حرمت وصیت نامه امام (ره) و هزار سنگرش شایسته تکریم است و تجلیل نه …

بیانیه سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل در خصوص بی احترامی مجله کیهان ورزشی به مردم آمل


kalle -barij - 29 dey12 [1]

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0