در آسیاب هزاردستانها آب نریزیم!!
14 خرداد 1394 ، دیدگاه 0
 
مراقب باشیم تا درآسیاب هزاردستانها آب نریزیم!!

کمال نیوز: درسالی که به اذن رهبر معظم انقلاب، همدلی و همزبانی دولت وملت رمزپیشرفت کشورمان عنوان شده درمرکز استان مازندران برخی از مسئولان ظاهراً این پیام را دریافت نکرده اند؛ بلی! درساری همدلی وهم زبانی جاری نیست!

استان مازندران به رغم تلاش همه جانبه دولت محترم تدبیر وامید ومسئولان پرتلاش استان  وبا وجود تمامی شایستگی هایش ازمحرومیت ها رنج می بردواینک به جای همدلی وهم زبانی، برخی از آقایان مسئول وکارگزار، همدیگر را نشانه رفته و ظاهراً آنچه برای آنان مهم نیست، منافع ومصالح استان ومرزدم قدرشناس استان است؛ اینجا ساری مرکز مازندران، همدلی و هم زبانی جاری نیست!

اینجا، مازندران است، دنیایی از جاذبه وزیبایی ها! اینجا گلستان رنگارنگ ایران است! واین گلستان برای مردمانش آرام آرام رنگ می بازد؛ اینجا ساری، همدلی وهم زبانی جاری نیست!

نوای دل انگیز همدلی وهم زبانی اینجا طنین انداز گشته ، مسئولان کمرهمت بسته اند تا مازندران به جایگاه واقعی اش دربرنامه های توسعه دست یابد، نمایندگانشان درخانه ملت دغدغه رفع مشکلات ومحرومیت ها دارند و البته .... ویکی درپشت صحنه ، صحنه گردان نمایشی شده تا این تلاش ها را کمرنگ جلوه داده و.....وشاید او وآنها همان هزاردستانی باشند که تیشه بر ریشه می زنند وشاید هم نمی دانند که آب برآسیاب چه کسانی می ریزند!

نمایندگان مردم شریف استان درخانه ملت همدل وهم زبان شده اند تا مازندران درمسیرتوسعه گام برداشته و عقب ماندگی هایش جبران شود وبعضی ها کمرهمت بسته اند تا این تلاش ها به انحاء مختلف زیرسوال رفته و شاید درروزگاری نه چندان دور جای اینان عوض شود! اینجا ساری مرکز استان مازندران است، اینجا همدلی وهم زبانی جاری نیست!

بیاییم با همدلی وهم زبانی واقعی که رهبر آگاه و فقیه مان ندای آن را سرداده برای اعتلای استان از جان مایه بگذاریم و اختلافات را که بعضاً از منیت ها نشأت می گیرد، به رفاقت و همدلی تبدیل نماییم؛ قدرشناس مردمان مومن وشریف استان باشیم ودرهرسنگری که هستیم برای خوشبختی وسعادت استان ازجان مایه بگذاریم! برای هم خط ونشان کشیدن هنرنیست! هنرمندی باشیم که تصویری واقعی از زیبایی های این خطه عزیز به نمایش بگذاریم !درهرپست ومنصبی که هستیم به رسالت خطیرمان عمل نموده و برای تقویت وحدت وهمبستگی دراستان گام برداریم و به اختلافات بی اساس که برنامه ها واهداف توسعه را تحت الشعاع قرار می دهد، خاتمه دهیم!

امروز وظیفه تمامی نهادهای مسئول و کارگزاران نظام دراستان مازندران تلاش بی وقفه برای رفع محرومیت هاست و وظیفه همکارانم دررسانه ها بسی مهمتر! به جای آن که ناخواسته برای اهداف برخی افراد وگروه ها قلم فرسایی نماییم، به تقویت وترویج روحیه همدلی واتحاد و همبستگی بیاندیشیم و یادمان باشد که خداوند منان درقرآن شریف برای قلم ارزش والایی قایل شده وامروز بر ماست که خوشبختی استان مازندران را بر منافع ومصالح شخصی ترجیح دهیم.

دراین باره سخن فراوان است و باز هم خواهیم گفت.

 

خدایا چنان کن سرانجام کار         تو خشنود باشی و مارستگار

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0