درس بزرگ فاطمیه
26 اسفند 1393 ، دیدگاه 0

کمال نیوز: عزاداری ها مطمئنا یک بستر مناسب بصیرت افزایی برای عاشق اهل بیت علیهم السلام است تا درست بتواند برای جلب رضایت و سیره آل الله و حمایت ازولی خداثابت قدم باشدوعیارخود را درسال مدیریت جهادی درعرصه فرهنگ بسنجد.

اهمیت عنصر حیا و حجاب ، بصیرت ودرمسیرولایت بودن در جامعه اسلامی ما جایگاه ویژه دارد و شخصیت بی نظیر حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها سند کامل عملگرا یحیا و حجاب ومدافع وحامی ولایت است.

چرا همیشه کار آسانتر را انتخاب می کنیم؟،حتی درابراز وفاداری به اهل بیت (ع) آنچه دلمان خواست وبه فکرمان آمدانجام می دهیم نه آنچه مهدی (عج)زهرا(س)،این مسئله کوچکی نیست نباید نسبت به این موردمهم غفلت شود، مگر زنده نمودن یاد پاره تن رسول خدا(ص) فقط با برپا کردن مجالس عزای انسيه حورا تحقق می یابد؟اگر اینگونه است پس چرا درفضای جامعه امروزی فرهنگ فاطمی رفته رفته کمرنگ می شود؟

آنحضرت را با احیای فرهنگ فاطمی در فاطمیه گرامی داریم ، تا خود بی بی هر روز در جامعه مظلوم و مظلوم تر نشود ، مادرشیعه غیرت ما را در این مسیر می خواهد!

دهه فاطمیه باید نماد تلاش و فرهنگ سازی ما در این جپهه باشد، بی شک روضه و ذکری مقبول حضرت زهراست که حیا و حجاب وبینش ما را اصلاح کند؛ این کدام فرهنگ فاطمی وفاطمیه است که منهای حجاب وولایت باشد؟؟

فاطمیه رابرای همان مادری که حتی روضه شهادتش نیز دانشگاه حیا و عفاف ومعنویت ،اطاعت ودفاع ولایت تاسرحد جانبازی وشهادت است راعاشورایی برگزارنماییم ،وبفهمیم زنده نگه داشتن فرهنگ فاطمی نیاز اساسی کشور است ودر-؟ یابیم خوش بینی به دشمن که در رأس آنها شیطان بزرگ، آمریکا است یا از غفلت است یا از جهالت یا از سر خیانت چرا که آمریکا اهل خدعه و اهل فریب است؛ اهل خنجر زدن از پشت است؛ ما راهی بهتر از اطاعت از فرامین و منویات مقام معظم رهبری نداریم این درس بزرگ فاطمیه است . عباس اقوامی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0