گنجینه ماندگار بصیرت دفاع مقدس
29 شهریور 1393 ، دیدگاه 0

کمال نیوز: گنجینه ماندگار بصیرت دوران دفاع مقدس گنجينه ارزشمندنظام جمهوری اسلامی بصیرت ملت ایثارگر و شهید پرور دردوران دفاع مقدس است كه بازخوانی آن موجب تكرار و خستگی نخواهد شد، و با هر بار مرور، منبع هدايت و راهنماي دلسوزان و وارثان انقلاب خواهد شد ومي‏تواند چراغ راه نسلي باشد كه تحقق پيشرفت و عدالت در گرو عزم و اراده اوست .

بابصیرت انقلابی وهوشیاری کامل باورداشته باشیم در تمام لحظه ها دشمن وجود دارد و شکی در آن نيست؛ دشمني كه با تمام تلاش قصد نابودي ‏فرهنگ وارزشهای اسلامی وانقلابی را داشته و دارد براي تحقق اهداف خود اتاق فکر تشکیل داده، برنامه ریزی متعددي را داشته وعملی کرده است یک روزكودتاي نظامي و تجاوز به خاك كشور را اجرا می کند و در دوره ای راه تحريم اقتصادي و كودتاي مخملي را برمی گزیند و درامورداخلی وامنیت ملی ما مداخله کرده واز فتنه گران حمایت می کند همچنان باما درجپه های مختلف سیاسی ، فرهنگی ،اقتصادی ، رسانه و........ درجنگ است این دشمن شیاد از دشمني خود كوتاه نيامده و دشمنی با ملتهای بصیر وانقلابی پابرجاست و و ما با اتحاد وهمدلی یکصدا بیقین داریم همچنان جهاد ادامه دارد و درب باغ شهادت بازاست.

ملت ما از حوادث روزهاي سخت دفاع مقدس آموخت كه فراموش نكند همین ملت وفادار وباعزت در سخت‏ترين شرايط و با بيشترين كمبودهاي مادي روی پای خود ایستاد ومقاومت نمود تاسرحد جانبازی وشهادت از اصول انقلاب وآرمان امام ورهبری بویژه پشتیبانی ازاصل ولایت فقیه کوتاه نیامده است، یقینا با ايمان به خدا بدون دنیا زدگی،با شجاعت ، همتبلند و ازجان ومال گذشتگی شهداء ،جانبازان،آزادگان ورزمندگان عزیز توانستیم در برابر دشمن ايستادگی کنیم .

ما در8سال دفاع مقدس تا به امروز با تحمل فتنه ‏گران داخلي که همواره زمينه ‏ساز تجاوز بيگانگان و دشمنان خارجي بوده و هستند به این حقيقت که ترفندهاي بيگانگان بدون هموارسازي ايادي داخلي آن‏ها آغاز نمي‏شود و جان نمي‏گيرد! ، دست یافتیم جنگ علیه کشورمانیز بدون عملکرد منافقانه ليبرال‏ها و جريان‏هاي نفاق و عملكرد خائنانه عناصر داخلی كليد نمي‏خورد.

بزرگترین دست آورد در دوران دفاع آن بود كه همیشه مي‏توان با بصیرت درمسیرولایت ورهبری دینی، تهديدات بزرگ را به فرصت براي شكوفايي استعدادها و توانايي‏ها تبديل كرد.

مردان وزنان باغیرت فرمایشات امام عزیز راشنیده است که فرمودند: «هر روز ما در جنگ بركتي داشته‏ايم كه در همه صحنه‏ ها از آن بهره جسته ‏ايم. ما انقلاب‏مان را در جنگ به جهان صادر كرده ‏ايم، ما مظلوميت خويش و ستم متجاوزان را در جنگ ثابت كرده‏ ايم، ما در جنگ، پرده از چهره تزوير جهانخواران كنار زديم، ما در جنگ، دوستان و دشمنان‏مان را شناخته‏ايم، ما در جنگ به اين نتيجه رسيده‏ ايم كه بايد روي پاي خودمان بايستيم، ما در جنگ ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شكستيم، ما در جنگ ريشه‏ هاي انقلاب پر بار اسلامي‏مان را محكم كرديم... (3/12/67) ازبرکات همین دفاع مقدس بود که ما آموخته‏ايم در راه گسترش عدالت تنها با توکل به خدا و با اراده و مقاومت و تدبير رزمندگان! و رهنمود ولایت فقیه فریاد بزنیم«ما مي‏توانيم» ودرعمل نیز اثبات کنیم چشم اميد به هيچ بيگانه ‏اي نداریم و با عبور از مرزها علم به فناوري هسته ‏اي دست یابیم.

جنگ به ما آموخت ايمان به خداوند متعال، و خونهای بهترین فرزندان این بلاد اسلامی ضامن ارزشهای انقلابی و اسلامي بوده وضامن فرداي انقلاب وفرهنگ ما خواهد بود. به برکت عظمت کاربزرگ وحماسه جاودان شهدا وایثارگران امروز آمريكا و رژيم صهيونيستي جرأت تهاجم نظامي به ايران را ندارند، به‏دليل تجربه آن‏ها از هشت سال دفاع مقدس است وازاین روبسیار عصبانی هستند واز این عصبانیت این قدرت پوشالی وشکننده بار ها توسط جوانان ومردان باغیرت عملي شعار نه شرقي و نه غربي تبلور عملی يافت كه جهانيان، ايران را الگويي مي‏دانند كه با ايستادگي و مقاومت، مستکبران را با تحقیر به شكست مواجه ساخت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0