مسئولین در دوراهی فرار از رسانه ها
22 مرداد 1393 ، دیدگاه 0

فرارسیدن هفدهم مرداد ماه به عنوان روز خبرنگار، بهانه ای برای ارسال تبریک ها و شادباش ها و برگزاری جلسات تجلیل و تمجید از سوی برخی مسئولین دستگاههای دولتی و خصوصی شد، تا در سایه آن بتواند از ظرفیتهای خبری و رسانه ای این قشر در آینده نیز بهره مند شوند البته تفقد و اظهار محبت برخی از مسئولین زحمتکش و ساعی استان قابل تقدیر است و از لطف و عنایت دلسوزانه و مشفقانه این عزیزان قدردانی می شود.

اما روی سخن ما با تعدادی از مدیران کل و مسئولین ادارات هست که در طول سال و مدت مسئولیت خود حتی یک دیدار رسانه ای یا مصاحبه با خبرنگاران نداشتند و به شیوه های مختلف از رسانه ها فرار می کردند!!!

و مدتهای مدید خبرنگاران را از ملاقات و کسب خبر محروم می ساختند و بحضور نمی پذیرفتند که البته این روزها ارسال پیام تبریک و جملات نغز و شیوا از سوی آنها برای اصحاب قلم و رسانه بسیار عجیب و قابل تامل است!!

چگونه است که برخی از مدیران ضمن فرار رسانه ای حتی از درج کمترین اخبار و انتقادها از دستگاه متبوع خود به شدت برآشفته و نگران می شدند اما امروز جلوتر و عجولانه تر از دیگر مدیران، پیام های آن چنانی می فرستند.

انتظار آن است که در همه ایام و روزها حریم و جایگاه خبرنگاران مورد توجه و احترام مدیران و مسئولان باشد نه فقط روز خبرنگار آن هم برای رفع مسئولیت!! وسخن آخراینکه جنا ب آقای استاندار شما مدیرارشد دولت تدبیروامید هستید فراربرخی ازمدیران از مواجهه با اصحاب قلم ورسانه وپاسخ گویی به افکار عمومی هیچ تناسبی با تدبیر وایجاد امید در جامعه ندارد برای برون رفت از این فضای بی اعتمادی نیاز به همت ومساعدت جنابعالی میباشد پس به مدیران بفرمایید با رسانه ها مدرا وهمکارنمایند

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0