روز قدس روز حمایت از مظلومان
31 تیر 1393 ، دیدگاه 0

کمال نیوز: خلق هستی راشکر که به ما توفيق داد شهرالله را درک کنیم، ودرتجدید میثاق باحضرت امام خميني (رحمة الله عليه) درآخرین جمعه ماه مبارک با امت سرافراز اسلام همراه و هم‌صدا شویم وبا حضوري پرشکوه در راهپيمايي روز جهاني قدس، طنين حمايت از قدس شريف و ملت مظلوم فلسطين را سر دهيم و یکبار ديگر نابودي رژيم نامشروع و اشغالگر صهيونيستي و بيزاري از حاميان آن رژیم فاسد را فرياد زنيم.

مردم قدرشناس ایران اسلامی می دانند به چه منظور به خیابان‌ها می آیند و چه بگویند جهان در پرتو نور اسلام ناب محمدی(ص) قرار گرفته‌است وهمه انسانهای آزاده دفاع از مظلومان و مبارزه و مقابله با استکبارجهانی را بعنوان مهمترین مسئله می داند ونمی گذارد مسئله قدس ومردم ستمدیده فلسطین به فراموشی سپرده شود روز قدس و راهپیمایی آخرین جمعه ماه رمضان بهترین راه برای اتحاد وانسجام و نمایش وحدت مسلمین است و امام خمینی «ره» با نام گذاری این روز به خوبی توانست بهترین تاثیر را در عرصه جهانی بگذارد.

مسیری که امام رحمت الله نشان داد هیچ گاه کهنه نمی شود و در مسیر پیروان اسلام سازشکار متصل نخواهدشد.

اندیشه امام با انتخاب آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز قدس نشان داد که مسئله فلسطین یک مسئله عربی یا ملی نیست بلکه فلسطین با اسلام گره خورده است. فراموش نکنیم اسرائیل همان قده سرطانی و روز قدس روزی است برای تکان دادن کشور‌های عرب ومجامع حقوق بشری تا یادشان باشد هر روز جنایات اسرائیل را می‌بینند امابه روی خودشان نمی‌آورند میعادگاه روز قدس، روز یک صداشدن بامستضعفین جهان علیه مستکبرین زیاده خواه؛ همانانی که مهمان خودخوانده شدند و سرزمین مقدس قدس شریف را زیرپای ناپاک حرامیِ خود قراردادند.

انشاالله مردم قهرمان ایران اسلامی باحضور گسترده ترازسالهای قبل زمینه ساز نابودی خانه عنکبوتی این غده ی سرطانی از قلب جهان اسلام را فراهم خواهند کرد. به امید روزی که رهایی قدس شریف را از چنگال های خونخوار غاصبان قبله گاه نخست مسلمین رقم بزنیم. و من الله التوفیق. عباس اقوامی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0