توپی که همه نگاهها را مسحور می کند...
21 خرداد 1393 ، دیدگاه 0

توپی که همه نگاهها را مسحور می کند تا صدای توپها بگوش نرسد !!
حسین جوادی
جام جهانی فوتبال دارد آغاز می شود تمام دنیا درگیر آن است چه کشورهایی که به این رخداد ورزشی بزرگ راه یافتند و چه آنهایی که در این جام نماینده ندارند همه چیز را رها کرده اند تا به توپی بنگرند که قرار است بارها و بارها لگد بخورد . از چندی پیش حتی ایران هم همه چیزش را با عقربه های جام هماهنگ کرد دنیا مسحور این توپ شد و این بهترین فرصت است تا در این خماری عجیب و هیاهو برای هیچ !! کنفرانس های هدفمند عاجلا کار را پیش ببرند و سایر اتفاقات ناگوار بیفتد و در این وادادگی گروهی فریب خورده که هیچ بویی از انسانیت نبرده اند به جان ملتی مظلوم بیفتند و زنان و کودکان را وحشیانه از دو تیغ بگذراند و هیچ نهاد بین المللی دم بر نیاورد مثل همیشه که اگر قرار است منافع جهانخواران و تمنیات متکبرانه تامین شود خفقان بگیرد و غرب و عرب جاهلیت در یک همسویی شرم آور جنایت کنند و از جانیان نیز حمایت .
دلم می سوزد برای بچه هایی که نمی خواهند بمیرند و اصلا هیچ نقشی در دعواهای بزرگترها ندارند یونیسف برای چیست ؟ همین سازمان وابسته اگر بخواهد در کشوری اهداف منحرف کشورهای استعماری را اجرا کند به بهانه کنترل جمعیت و یا فرهنگ سازی و ایجاد دوستی و دهها شعار فریبکارانه ، میلیاردها دلار هزینه می کند و بی سروصدا رفتارهای سنتی و اجتماعی را عوض می کند این دوست کودکان جهان این روزها بیشتر از همیشه درگیر است تا کارهایی مثل سابق را که در سیستان و بلوچستان ما برای رشد وهابیت کم رنگ در میان کودکان انجام داد در جاهای دیگر انجام دهد اما برای چهره های زیبا اما غرق به خون طفل های معصوم هیچ برنامه های حمایتی ندارد . وامثال این سازمان های متزورانه .
دیروز سوریه و امروز موصل و نینوا دشمن به نیستی یک فرهنگ غنی و ارزشمند کمر بسته است و می بینید که به هیچ عنصر انسانیت توجهی هرچند اندک ندارد .
مقام معظم رهبری بازهم مثل همیشه بیدار و آگاه هشدار دادند تکفیری ها فریب خورده اند دست های پشت پرده را باید دید . نمی دانم مگر می شود برای این جنایت علیه تشیع دست وهابیت و دولت کثیف عربستان و همچنین در راس آن دست همیشه خون آلود غرب و اسرائیل را ندید ؟ با این دشمن های جانی آیا می شود از محبت و دوستی حرف زد ؟
آیا می شود با این جانیان خطرناک برسر یک میز نشست و دل داد و قلوه گرفت ؟ و دستها و انگشتان آنان را نشمرد ؟ امیدواریم نمایندگان سیاسی ایران توصیه جالب آیت الله جوادی آملی به تیم مذاکره کننده را ، جدی بگیرند که در مذاکره با این گونه افراد باید انگشتان آنها را شمرد .
مسلما امروز اثر انگشتان آنان روی ماشه های سلاح تکفیری هاست .
بهر صورت دنیا دنیای کثیفی است جهان همانطور که چشمش را به روی مسلمان سوزی میانمار بست چشمان آلوده اش را به روی خیلی از جنایات می بندد و در میزهای ضیافت شام و صبحانه ها خون مکیده می شود .
در آستانه میلاد منجی عالم بشریت از خدا می خواهیم که او را به داد بشریت و مظلومینی که هیپ پناهی جز او ندارند برساند .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0