یاد خمینی کبیر تا ابد به یادگار خواهد ماند
12 خرداد 1393 ، دیدگاه 0

کمال نیوز: 14 خرداد سالروز رحلت بزرگ مردی است که با درایت و هوشمندی خویش انقلابی را رقم زده است که علاوه بر جهانی شدن ، رشد و توسعه ایران اسلامی به عنوان الگویی برجسته برای کشورهای اسلامی تبدیل گشته است و قدرت روز افزون و پیشرفت های ارزنده اش به عنوان خاری در چشم دشمنان تبدیل شده که آنان را هراسان کرده است.

انقلابی که امام خمینی(ره) آن را بنیان نهاد و زمینه های تحکیم آن را فراهم کرد روز به روز در حال پیشرفت و تعالی است که همین عامل سبب شده است تا ایادی استکبار جهانی با شنیدن نام ایران اسلامی احساس خطر کرده و همواره به دنبال تضعیف و مقابله با نظام اسلامی ما هستند.

دشمنان همواره و درطول این سال ها دریافته اند که ملت ایران در برابر اوج تحریم ها و تهدیدها سر فرو نیاورده و با ایمانی راسخ و تعهدی استوار نسبت به ارزش های والای نظام اسلامی خود ثابت قدم است که یکی از عوامل موفقیت این نظام نیز در پیروی شایسته این ملت از ولایت فقیه است که پس از امام خمینی(ره) مردم در راستای رهنمودها و منویات ارزشمند امام خامنه ای گام بر می دارند.

امام خمینی(ره) ستاره ای درخشان بود که نام و یاد او در سراسر تاریخ به یادگار خواهد ماند و سیره او روشی برای آزادی خواهان و نقشه عملی برای آیندگان خواهد بود.

رمز جاودانگی و ماندگاری بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران را باید در این دانست که این بزرگ مرد هیچ چیز را برای خود نخواست و تنها برای اسلام و مردم پا به عرصه جهاد و مبارزه با مستکبران و زورمندان نهاد که وجود چنین انسان های بزرگی همواره الگوآفرین برای همه آزادمردان است که باید به وجود چنین عالم نورانی به خود ببالیم.

امام خمینی(ره) به سراسر آزادگان جهان آموخت که باید در مقابل جور و ستم ایستاد و هرگز تسلیم قدرت نمایی های آنان نشد و برای دستیابی به عظمت و استقلال اقدامات جهادی کرد.

امام خمینی(ره) آن قدر با عظمت و بزرگ است که پس از 25 سال از رحلتش مردم ولایتمدار ایران زمین با عشق و ارادت خالصانه و با پاهای پیاده برای تجدید بیعت با آرمانهای بنیانگذار کبیرشان به سوی مرقدش روانه می شوند و این حضور میلیونی را تنها ابراز ارادتی کوچک به رهبرشان می دانند.

به راستی چگونه میشود که برخی انسانها در روی این کره خاکی اینقدر به عظمت و بزرگی می رسند که پس از 25 سال از رحلتش، یاد و نام او زنده می ماند و پیشروان آزادی، افکار و اندیشه های او را سرلوحه امور خویش قرار می دهند.

درود خداوند متعال بر روح مطهر و پاک خمینی کبیر باد

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0