همه مامور به انجام تکلیفیم
5 خرداد 1393 ، دیدگاه 0

 کمال نیوز: بدون شک سربلندی شرافتمندانه همراه با آزادگی نظام جمهوری اسلامی، در دنیایی که همواره دستخوش طوطئه ها و تضعیف هاست، بصیرت ازخود گذشتگی توام با عزم ملی می طلبد و مردان وزنانی که در طول عمر انقلاب در برابر تندبادهای بی ترحم مثل ترور،جنگ تحمیلی ،محاصره اقتصادی و فتنه 88 و...چون کوهی استوار وبا شکوه ایستاده، رمز بقای انقلاب را درست درک نموده است و می داند که چطور از ارزش های انقلابی ودینی و ملی پاسداری کند.

ملت بزرگ ایران اسلامی هرگز فراموش نمی کند روزگاری را که فرزندان پرصلابت با ایمان و عقیده، جانشان را با خدا معامله و جهاد فی السبیل الله کردند. مردمانی که بی نظیر ترین موفقیتها را برای سربلندی نظام مقدس رقم زدند ، والاترین آرمان ها و روشن ترین ایمان و معرفت را در قلب و جان خویش اندوخته اند .

لیکن ظفرمندان دفاع مقدس، فرزندان ومردان وزنانی ازاین مردم بودند که فرهنگ «همه جا کربلا و هر روزی عاشوراست» را در هر روز از زندگیشان جاری نمودند. امروزه ملتی که معرفت عاشورایی یافته است، هر خطر را به جان می خرد تا بتواند از حریم ارزش ها و باورهای خویش دفاع کند.

به جرأت می توان گفت عظیم ترین خطراتی که جمهوری اسلامی ایران در طول عمر خود با آن روبرو شد، جنگ تحمیلی بود ؛ که تمام قدرت های دنیا در یک طرف و جمهوری اسلامی ایران باهمراهی ملت بیدار وبصیر گوش جان به اوامر مولای خود ولی امر مسلمین و متکی به خدا در طرف دیگر قرار داشت. آحاد جامعه ، هم در بیان و هم در تحمل وعمل، باهوشیاری ایستادگی در مقابل شیاطین را در راه خدا به اثبات رسانده اند ؛ زیرا لازمه حفظ انقلاب وارزشها، بصیرت و آمادگی ملت ولایی و انقلابی است. خصوصا انقلابی که برای خدا و برای نجات مستضعفان ظهور یافت.

ایرانی اهل حضور وعمل است حضوری که زمان و مکان نمی شناسد روز های نه چندان دور دفاع از کشور ،مال ،جان ،و ناموس،زمانی حضور در جبهه های سازندگی،زمانی دیگر در سنگر های تولید علم و دانشگاه و اکنو ن نیز حضور در در جبهه اقتصادی ،حامی جمهوری اسلامی ایران است و همانند رودخانه ای خروشان که هیچ گاه آرام نمی نشیند و با توجه به ضرورتها وارد میدان عمل میگردد و همچون سال های دفاع مقدس با تحمیل کمترین هزینه ممکن کار های نشدنی را با توکل برخدا و همت والا شدنی می کنند وامروز همه مامور به انجام تکلیفند ،مسولان با نیت خدمت رسانی به مردم کارهای جهادی را درعمل نشان دهند تااز مردم عقب نمانند .

شعار دادن وسخنرانی ها درباب مدیریت جهادی مشکل را برطرف نمی کند بلکه وظایف همه دوچندان شده است ازپشت میزها فرمان صادر نشود بلکه باید دروسط میدان حاضر بود تابا تلاش و اهتمام ویژه عزم ملی را به رخ تحریم ها بکشید .

تنها با تفکر و روحیه ایثار واخلاص است که میتوان در کمترین زمان ممکن و با سرعت و دقت بالا درتحقق اوامر رهبری جامه عمل پوشاند و نشان داده شود مدیریت جهادی تنها راه کشور جهت رسیدن به پیشرفت و آبادانی است .که شایسته و لایق مردم قدرشناس است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0