12 فروردین روز اراده ملی در خلق آینده روشن
12 فروردين 1393 ، دیدگاه 0

کمال نیوز: مردم به ندای واعتصموا بحبل الله جميعاً و لاتفرقوا لبيک گفتند شجره انقلاب که با جانفشانی نیک سرشت ترین مردان وزنان پاکنهاد ايران بهارنمود، در بهمن 57 محصول پیروزی شیرین آن به بارنشست ، و با این پيروزي شکوه مند وبی نظیر اسلامي تشکيل دولت موقت بافرمان امام (ره) مقدمه عظیم ترین همه پرسي درتاريخ جهت تعيين حکومت اسلامی میسر شد.

در 12فروردین راهبرد سیاسی واجتماعی با نظر و آراي اکثريت 2/98% تعیین ، و مردم مومن ایران اسلامی به حکومت جمهوری اسلامی نه یک کلمه کمتر ونه یک کلمه بیشتر آری گفتند ورسمیت بخشیدند .

برکات این روز مهم به خواست خدای متعال این بودتا امام (ره)عزیز به واسطه مردم انقلابی حکومتی خلق نماید که کلام خدای متعال را پس از گذشت چندصدسال یکبار دیگر در کشور عزیزمان متبلور سازد.

استقلال، آزادي، جمهوري اسلامي که ازدل ملت رشید ایران برزبان جاری شد ، حاکمیتی پی ريزي شد که برابری و عدالت يکي از اهداف آن بود.

استقلال اولین نیاز کشور بربال ملائک نشسته بود که ملت آزاده ايران « اراده ملي» خود را تثبیت سازد تا نفوذ و دخالتهاي دشمنان انقلاب پایان پذیرد و درفرازی از پیام امام (ره) آمده است: اگر استقلال کشور خودمان را تحصيل نکنيم ساير چيزها درست نخواهد شد.

مردم قدرشناس با آری گفتن به جمهوري اسلامي اراده ملي را به منظور آینده روشن ایران اسلامی تثبيت نمودند که میوه اش استقلال و آزادي بود، که همه مظلومان عالم را امیدوار ساخت ودشمنان انقلاب وبشریت را نگران نمود چون شاهدنشانه های وعده الهی بودند .

پیر جماران در 12 فروردين 58، طي پيامي فرمودند: خداوند تعالي وعده فرموده است که مستضعفين ارض را به اميد و توفيق خودش، به مستکبرين غلبه دهد و آنها را امام و پيشوا قرار دهد. وعده خداوند تعالي نزديک است .

من اميدوارم که ما شاهد اين وعده باشيم و مستضعفين بر مستکبرين غلبه کنند چنانکه تاکنون غلبه کردند... من از عموم ملت ايران تشکر مي کنم که در اين رفراندوم شرکت کردند و راي قاطع خودشان را که بايد گفت صد درصد پيروزي بوده است، دادند و به جمهوري اسلامي هم راي دادند...

جمهوري اسلام است که احکام مترقي او بر تمام احکامي که در ساير قشرها و ساير مکتبهاست تقدم دارد. ارمغان آزادی درنظام جمهوری اسلامی زمینه انتخاب عقيده و بيان و نشر آن در چهارچوب قوانين الهي را آزاد نمودوبواسطه ولایت فقیه جامعه بتواند هدايت و رشد و تعالي يابد.

مهمترین خواست مردم، جمهوري اسلامي بود که ارزشهاي الهي و قرآني بر تمامي شئون حاکميت دارد و همچنين ولي فقيه که بر طبق نظام الهي، ولايت امر و امامت امت را بر عهده مي گيرد که با خواست واقبال عمومی به دست آمد و رشد سياسي و اجتماعي خود را به شرق و غرب ثابت کردند. عباس اقوامی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0