خانم اشتون سری به زنان آواره سوریه و فلسطین بزنید / مجلس جلوی روابط غیردیپلماتیک را بگیرد
20 اسفند 1392 ، دیدگاه 0

جامعه اسلامی زنان استان مازندران در رابطه با دیدار اخیر کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با محکوم فتنه 88 بیانیه ای صادر کرد که متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

يا أَيُّهَا النَّاسُ إِنَّا خَلَقْناكُمْ مِنْ ذَكَرٍ وَ أُنْثى‏ وَ جَعَلْناكُمْ شُعُوباً وَ قَبائِلَ لِتَعارَفُوا إِنَّ أَكْرَمَكُمْ عِنْدَ اللَّهِ أَتْقاكُمْ إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ خَبِيرٌ (حجرات/13)

در روزهای گذشته دولت تدبیر و امید میزبان کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بود.در کنار دیدارهای رسمی خانم اشتون با مقامات سیاسی کشورمان حقیقتی انکار ناپذیر شکل گرفت و آن هم دیدار با برخی از فعالان فتنه بود که بی شک می توان ماموریت هدف دار خانم اشتون به ایران را در این دیدار خلاصه کرد.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اولین روز سفر خود به ایران با 7تن از فعالان مدنی حقوق زنان از جمله «نرگس محمدی» که از محکومان فتنه88 بوده و سابقه 5مرتبه حبس به دلیل اقدام علیه امنیت ملی ایران را در پرونده دارد ، دیدار کرد.

اما آنچه که سبب می شود تا باری دیگر نقشه های شوم پشت پرده شیطان بزرگ با پادوی  ولگردهای اروپایی آشکار شود و حقایق تازه ای را برای هم ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران روشن کند،سخنان کاترین اشتون درباره نقض حقوق بشر در ایران است.

جامعه اسلامی زنان استان مازندران به خانم اشتون یادآور می شود اولا محکومان فتنه88 در جایگاهی قرار ندارند که به عنوان نماینده ی زنان ایران تصمیم گیری و اظهار نظری داشته  باشند و اینکه نه شما را به عنوان مطالبه کننده حقوق زنان ایران به رسمیت می شناسند.

و دوم  این گونه دیدارها به قطع یقین نشان از حمایت اتحادیه اروپا  از فتنه88 بوده که  آن را به کارنامه سیاه غربی ها و دخالت بدون حد و مرز آنان در امور داخلی کشورمان به حساب می آوریم و این نقض آشکار کامل قوانین بین المللی در دخالت امور کشورمان است.

خانم اشتون! لازم می دانیم تا از جانب جامعه اسلامی زنان مازندران بگوییم اگر چه نرگس محمدی بعنوان مهره ای سوخته در فتنه 88 برای شما و اربابان شما دارای اهمیت برای احیای فتنه ای دیگر است اما این را بدانید فعالان فتنه 88  هیچ جایگاهی در جمهوری اسلامی ایران و سیاست داخلی و خارجی ما ندارند و مردم ایران آنها را مجرم امنیتی می شناسند .

 اگر خانم اشتون که بارها در مصاحبه های خبری اعلام کرد که نگران حقوق بشر در ایران هستم  می بایست در وهله اول از تمام زنانی که در این 30 سال با حمایت اتحادیه اروپا از گروهک های تروریستی ،همسران ،پدران ،برادران و فرزندان خود را از دست دادند، دیدار می کرد که نمونه اخیر آن همسران شهدای هسته ای که توسط گروهک های وابسته به رژیم غاصب اسرائیل به شهادت رسیدند.

خانم اشتون شما نگران حقوق بشر بودید می بایست آدرس خانه امینه وهاب زاده از بانوان شیمیایی جنگ تحمیلی را می پرسیدید و به پای خواست هایش از حقوق بشر زانو می زدید . همچنین شهید رقیه حسین زاده، همسر دیپلمات ایرانی در بیروت و همسر و فرزندان 20 هزار شهید در کشور که به دست منافقان به شهادت رسیدند، در انتظار مدعیان حقوق بشر هستند.

خانم اشتون باید به شما بگوییم  راه را اشتباه آمده اید! اینجا ایران است نه  اوکراین  که با مخالفان نظام دیدار کنید و قصد احیای توطئه ای دیگر به اسم حقوق بشر  در ایران را داشته باشید.

امروز حقوق زنان سوریه،فلسطین،لبنان،غزه،بحرین،افغانستان،پاکستان،عراق، میانمار، آفریقای مرکزی و ...زیر پای سیاست های خصمانه اروپا و آمریکا  له می شود و شما هیچ واکنشی به آنان نشان نمی دهید .چرا به پناهگاه آوارگان سوری و فسطینی سری نمی زنید؟ چرا به تجاوزات وحشیانه رژیم آل خلیفه نسبت به زنان در بحرین  قطعنامه ای صادر نمی کنید؟!

خانم اشتون بدانید زنان عاشورایی ایران اسلامی همان گونه که در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی ایران زندگی شان را نثار انقلاب اسلامی کردند و همچنین در 8 سال جنگ تحمیلی پا به پای مردان این سرزمین نگذاشتند یک وجب از خاک کشور ازدست برود ،این بار نیز اجازه نخواهند داد فتنه گران و فتنه انگیزان که سعی در براندازی این انقلاب اسلامی را که برای آن خون دل ها خورده ایم  برای حقوق زنان ایران تعیین و تکلیف کنند.

و اما جامعه اسلامی زنان مازندران از وزارت امور خارجه که مسبب این اتفاق بوده است زیرا می دانیم اروپایی ها هنوز آنقدر گستاخ نشده اند که بدون هماهنگی لازم دست به چنین اقدامات تحریک آمیزی بزنند ، می خواهیم تا پاسخگوی افکار عمومی درباره این نوع دیدارها باشند چرا که این اولین بار نیست و چندی قبل هم هیئت پارلمانی اروپا با دو تن از فعالان فتنه دیدار داشته است و همچنین از مجلس شورای اسلامی خواستاریم به نقد و بررسی از این دست روابط  غیر دیپلماتیک پرداخته و پیگیری جدی این گونه دیدارها باشد.

و در پایان جامعه اسلامی زنان استان مازندران به جناب ظریف وزیر امور خارجه تذکر می دهد  اگر عواملی بخواهند کشور را جولانگاهی برای فتنه گران به بهانه های حقوق بشر قرار دهند، همچون حماسه 9 دی در مقابل عوامل نفوذی استکبار خواهیم ایستاد و نخواهیم گذاشت فتنه دیگری تکرار شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0