استاد صادق زیباکلام ، رخصت !
7 اسفند 1392 ، دیدگاه 0

کمال نیوز:از زمانی که جنابعالی در مناظره ای فرمودید : اسرائیل را به رسمیت می شناسم ؛ تمام ذهنم درگیر انگیزه گفتارتان شده است . هر چند اینجانب بعنوان دانشجوی رشته علوم سیاسی ، در همه حال می بایست از استاد خویش تلمذ کنم ولیکن این موضوع متضاد را نمی توانم در کنار تضادهای گذشته با آنجناب قرار دهم . لذا ضمن رخصت از جنابعالی ، در قالب چند سوال این اظهارنظرتان را مورد انتقاد قرار خواهم داد .

-        استاد عزیز ، در مناظره با آقای عبداله گنجی که در روز شنبه ۲۶ بهمن و با موضوع ” تعامل انقلاب اسلامی          با غرب ” برگزار گردید ، با صراحت اعلام فرمودید : بنده اسرائیلی را که در سال ۱۹۴۸ توسط مجمع عمومی سازمان ملل تشکیلش اعلام شد به رسمیت می شناسم و اعراب ، سازمان آزادیبخش فلسطین هم این را به رسمیت می شناسند .

-        استاد عزیز ، سوال اینجاست ، واقعا منصفانه است که به بهانه لزوم تعامل نظام جمهوری اسلامی ایران با کشورهای دنیا ، رژیم غاصبی را به رسمیت بشناسید که زاییده قمار آمریکا و انگلیس در منطقه استراژیک خاورمیانه هست و دستانش به خون هزاران هزار انسان بیگناه آغشته و چون کشورهای دنیا و برخی از گروههای فلسطینی چشمان خود را بر روی جنایات این غده سرطانی بسته اند ، پس نظام مان  نیز به همین راحتی و با بی تفاوتی نسبت به فجایع رخ داده در سرزمین های اشغالی ، آن رژیم را به رسمیت بشناسد ؟

-        استاد عزیز ، آیا گمان بردید ، می توانید با این نوع ادبیات ذهن مردم ایران را نسبت به این رژیم نامشروع تطهیرکنید و یا اینکه فکر کردید می توانید با تلاش و ایجاد رویکردی انحرافی ، نرمش قهرمانانه ملت سرافراز ایران در موضوع هسته ای را تا به رسمیت شناختن موجودیت اسرائیل تسری دهید ؟

-        استاد عزیز ، چرا نمی خواهید باور کنید که اسرائیل برای اثبات موجودیت نامشروع ۶۶ ساله خویش ، تنها نظامی را که نتوانست با زر و زور و یا با فریب بدست آورد ، همین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است ؟

-        استاد عزیز به عنوان یک انقلابی که با بند بند وجودت به نظام جمهوری اسلامی ایران اعتقاد دارید !!! بفرمایید ، مگر می شود ، ملت ایران ، رژیمی را که دستان کثیفش به خون رشیدترین دانشمندان این مرزوبوم ، من جمله پدر آرمیتا آغشته است ، به رسمیت بشناسد ؟

-        استاد عزیز ، مگر می شود ، ملت شهیدپرور ایران به همین سادگی و تحت تاثیر اینگونه افاضات ، از اصول ترسیمی امام ( ره ) عدول و راه خود را از راه رهبر معظم انقلاب جدا نمایند و یا در نگرش آرمان خواهانه خویش تغییری ایجاد کنند ؟

-       نخیر جناب آقای زیبا کلام ؛ نخیر ؛ در این مورد تساهل و تسامح جایگاهی ندارد . میخ تان این بار در زمین سفتی گیر کرده است . این ملت فارغ از مرزبندی های سیاسی بارها اثبات کرده است ، در حفظ اهداف عالیه نظام جان نثار خواهند بود و حاضر به معامله بر سر میراث جاودان امام راحل و شهدای والامقام خویش نمی باشند .

-       استاد صادق زیباکلام ؛ در پایان با چشمانی اشکبار و با تمام غرور ، بعنوان یک فرزند شهید اعلام می دارم ، من و همه هم کیشانم ، همانند پدران شهیدمان تا پای خون از آرمان های اصیل انقلاب و کشور بر دوش ملائک نشسته ایران دفاع خواهیم کرد .

والسلام

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0