بصیرت رمز اقتدار همیشگی ملت ایران
8 دی 1392 ، دیدگاه 0

امید رنجبر عمرانی-سردبیر:  9 دی روزی که همیشه آوازه غیور مردان و زنان با بصیرت ایرانی در قلب تاریخ حماسه ساز این کشور باقی خواهد ماند.

 آن روز ملت ایران نشان داد ولایت یعنی همه آنچه که در این انقلاب برای خود جمع کردند و آن را با هیچ چیز بی ارزش دیگری همچون آزادی بیان و اندیشه افراطی گرایانه تعویض نخواهد کرد.

9دی همان برگ تقویم ما است که وقتی به آن می رسیم در پاره خط هایش نشانی از کلماتی چون بصیرت، دلدادگی به ولایت و استکبار ستیزی  نهادینه شده است.

 

فتنه ای که نافرجام ماند

تاریخ به ما نشان داد که از گذشته خود عبرت گیریم و آن را سلاحی برای آینده خود تبدیل کنیم و اشتباهات دیگران را سرلوحه ای برای مسیر مستقیمی که بر پایه ولایت فقیه می باشد کنیم و آن را سپری برای تیرهای زهر آلود فتنه گران داخلی و خارجی کنیم.

اما باید توجه کنیم همانانی که در فتنه88 در مقابل نظام صف آرایی کردند همانانی بودند که در23تیر1378پاسخی دندان شکن از این ملت دریافت کردند اما آنان 10سال همانند کرم در پیله هایشان پیچیدند و پنهان شدند تا بتوانند به طور پنهانی عواملی را برای خود رشد و تکثیر دهند که در سال88تبدیل به مارهای خوش قد و اندامی در آستین نظام  تبدیل شدند و نمک نشناسی خود را به حدی رسانند تا سببی برای براندازی نظام و امت حزب اللهی ایران شوند.

عوامل فتنه و فریب خوردگان

سران فتنه ای که به طور یقین می توان از عوامل استکبار خارجی و غرب حیله گر دانست با خود جوانان این مرز و بوم را که با تله هایی همچون فریب سیاسی  و بازی های انتخاباتی  و ایجاد شک و تردید در شمارش آرا به دام انداختند  را به تمسخر بگیرند وخود در بالای دام هایشان هم چون دیکتاتورانی از خود راضی ، جوانانی را که با خون و دل خانواده هایشان به ثمر رسیده بودند تا به وظیفه ملی شان که پیشرفت و تعالی ایران اسلامی می باشد به عروسکان خیمه شب بازی برای خود تبدیل کنند و در آخر محکوم به فریب خوردگی و برچسب سیاسی اغتشاش در نظام را بر سر دوش خود دریافت کنند که روزی در این کوچه و روز دیگر در آن خیابان وسایل حمل و نقل و سطل زباله و...رابه آتش کشیدند و سرزمینی که با خون شهدا و مردان جهادگر علمی و سازندگی به این تعالی رسیده بود را در یک شب تخریب کنند تا با ذهن های فریفته شده توسط سران فتنه به آزادی افراطی غرب زده شان برسند .

آزادی

بهترین معیار سنجش آزادی برای همان هایی که حرمت سبز حرم را نگه نداشتند را باید در کلام رهبری جست و جو کرد:

 «آزادى باید به شکل منطقى و صحیح در جامعه تأمین شود؛ همان‌ آزادیی که انقلاب اسلامى و نظام اسلامى پرچمش را در دنیاى اسلام بلند کرد؛ نه آزادى به شکل افراطى، تقلیدى و من‌ درآوردى... ما به آزادى معتقدیم. اعتقاد ما به آزادى و تأمین حقوق‌ شهروندى در مسائل اجتماعى هم، ریشه‌دار و داراى مبناى دینى است.»

از دیدگاه ایشان، وجود اختلاف نظر و سلیقه در جامعه امری کاملاً طبیعی و مایه‌ی پیشرفت کشور است و طرح مطالبی که مخالف نظر مشهور باشد، اشکال ندارد به شرط آنکه نحوه‌ی مطرح کردن و پرداختن به آن علمی باشد.

به نظر ایشان، بررسی تمامی مسائل از جمله مسائل سیاسی در فضای آرام و با دید علمی، امری کاملاً ضروری است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در تبیین لزوم خودداری از طرح کشمکش‌های فکری در عرصه‌های عمومی می‌فرمایند: «اختلافات فکری ایرادی ندارد و بنده به معنای حقیقی و وسیع کلمه به آزادی بیان معتقدم اما اگر حرف‌ها و مسائلی که محل طرح و استدلال و بحث درباره‌ی آن‌ها مجامع تخصصی و کارشناسی است به‌صورت اغواگرانه در محافل عمومی مطرح شود، نمی‌توان این کار را آزادی بیان نامید.»

حماسه 9 دی وتجلی بصیرت

مردم ما در روز  9دی1388نشان دادند که نخواهند گذاشت عاشورای حسین(ع)را با سوت و جیغ و کف و هورایی که از جنس یزیدیان زمانه می باشد تعویض کنند و نامش را باز پس گیری رای های ازدست رفته خود بدانند.

در حماسه 9دی دست امام حسین(ع) حضور داشت که عوامل فتنه و خود فروخته ای که هنوز در کشور باقی مانده بودند چوب خود فروختگی  را به درستی دریافت کردند و روز 9 دی اثبات کرد که جبهه حق همیشه علیه باطل پیروز است و همان طور که خون بر شمشیر در روز عاشورا پیروز شد امروز هم خون شهیدان ما نگه دار نظام و ارزش های ما شدند.

ملت ما با تاثیر از فرمایشات رهبری در زمان فتنه و هدایت درست بصیرت افراد در شناخت عوامل فتنه گون توانست به پیروزی در برابر جنگی روانی شود که در این جنگ سپاهیان اسلام به فرماندهی سید علی خامنه ای و جبهه کفر به سردمداری عوامل فتنه همچون میرحسین موسوی و کروبی و عواملی که اکنون دوست دار نظام شده اند برسد اما ملت ما نشان دادند که عمارهای گوش به فرمان رهبری هستند که تا خون در بدن دارند از ارزش های خود پایین نمی آیند و اجازه ی ماندن در این خاک مقدس اسلامی  را به میکروب های سیاسی نخواهند داد و پوزه ی شیاطین بزرگ را به خاک خواهند مالید.

آینده فتنه گران

فتنه با همه ی دار و تشکیلاتش به پایان رسید و در نطفه خاموش شده است اما باید به هوش و گوش باشیم که عواملی هر از چند گاهی به اظهار نظرهای فاضلانه ای از جنس فتنه می کنند پس باید بصیرت رابالا برد و فریب حرف های آنان را نخورد .

باید مراقب رسانه هایی همچون بی بی سی فارسی و صدای آمریکا و رادیو فردا  که دل بستگی بی حد واندازه خودشان را به سگ نگهبانشان نشان داده اند بود تا فضای ذهنی مان را در جنگ نرم به انحراف نکشانند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0