بسیجی نماد بصیرت عاشورایی
5 آذر 1392 ، دیدگاه 0
کمال نیوز:ما به خود افتخار می کنیم که بسیجی هستیم ,همان بسیجیان بی مدعا بودند که در 8سال دفاع مقدس با خروش و بیداری خود مقابل طغیان گران پست و خود فروخته ایستادند و با سرکوب و کور نمودن چشمان حریص جبهه ی استعمارگر غرب به مسیر حق خود ادامه دادند.
ما گوش به فرمان های سید علی به جهانیان و به خصوص اربابان نظام سلطه و چند چهره فتنه گر88نشان دادیم و اگرهم نیاز باشد برای بارهای آتی هم اثبات خواهیم کرد که حتی اگر تمام دنیا در مقابل دین و عزم راسخ ما به ولایت صف بکشند نخواهیم گذاشت بر عزم واراده ی پولادین ما که بر پایه ی دین و شریعت اسلامی و رهبری است کوچکترین خدشه ای وارد شود.
وچه بسا  نسل های آینده ما هم به شما کفر پیشگان اثبات خواهند کرد که تمام قد در مقابل هر گونه تهاجمی و هر گونه فتنه ای خواهند ایستاد و کمترین لرزه ای بر گام های استوارشان وارد نخواهد شد و ذره ای از مسیر تعیین شده توسط ولی پا به بیرون نخواهند گذاشت.
ما جان بر کفانی هستیم که با مهارت شناخت و بصیرت خود نه بر پایه ی سطحی نگری بر دهان استکبار و جبهه باطل و یاوه گویان و رسانه های ضد انقلاب مشتی سنگینی را فرود می آوریم که تا قرن ها یاد و خاطره اش عذابی در ذهنشان و ترسی در دل هایشان و جای زخمی بر جسم شان باقی بماند.
آری,ما شعارمان این است که بسیجی عشق به میهن و ولایت و دفاع از ناموس را هیچ گاه از ذهنش برون نمی کند این گونه بود که در فتنه ی1388نشان دادیم که همان طور یزیدیان در قیام عاشورا نتوانستند به مقصود خود برسند و خونی که در راه خدا ریخته شود می تواند بر شمشیر استکبار برنده تر باشد و میوه ی  سال ها فتنه گری و پرورش معاندینی در کشور را با شمشیر بران ولایت نابود کنیم وانان را به سزای اعمال قبیح شان برسانیم.
ما بر داشتن رهبری از جنس آفتاب و زلالیت آب افتخار می کنیم که با رهنمود های خود و با تاثی از درس بزرگ قیام عاشورای حسینی توانست به ما مسیر را نشان دهد تا بتوانیم به همه ی خواسته های فتنه گران مهر باطل در هر زمانی و در هر مکانی بزنیم و چهره ی منافقانه شان را به همه نشان دهیم و آنا را به زباله دانی تاریخ بیندازیم و به آنان بفهمانیم تا رهبرمان بسیجیانی چون ما دارد حماسه حسینی هرگز خاموش شدنی نیست و واقعه ی عاشورا تکرار نخواهد شد.
ما همان بسیجیان خاکی هستیم که عرصه جهاد را چه در زمان جنگ و چه در زمان سیل و زلزله ترک نکردیم و همواره در راه آبادانی این سرزمین اسلامی تلاش کردیم بدون آنکه لحظه ای لب گشاییم و سخنی از سختی و رنج به زبان آوریم.
ما از جنس همان بسیجیانی هستیم که خبر های خوش دست یابی به علوم و فنون راهبردی و پیروزی های ملی را تقدیم رهبرمان می کنیم تا سرور  و لبخند رضایتش خواری در چشمان دشمنانی شود که تاب و تحمل این موفیقیت های فرزندان این آب و خاک را ندارند و لاله های ما همچون شهریاری و احمدی روشن و رضایی نژاد و قشقایی و... را زیر پای خود لگد مال می کنند اما نام شان و دستاورد هایشان  همچون نقطه ی عطفی طلایی بر بدنه ی پیشرفت های علمی این میهن نقش بسته و با هیچ پاک کنی قابل پاک کردن نمی باشد.
آری,ما فرزندان حزب اللهی هستیم که دفاع از ناموس و غیرت را بر هر انچه که در اولویت ها جامعه می باشد واجب تر دانسته و هر گونه انحرافی و هرگونه تهاجمی از جنس فرهنگ واجتماع و اندیشه را با سینه هایی فراخ و فولادین خود پس خواهیم زد تا سپری در برابر ترکش های زهر آلود و مسموم کننده غرب باشد تا اجازه ندهیم هیچ اسیبی به جامعه ما وارد نشود.
ما بسیجیان با رهبرمان سید علی الحسینی خامنه ای عهد بسته ایم تا زمان پیروزی جبهه حق علیه باطل و رسوایی عالم گیر فتنه گران جه داخلی و چه خارجی ,از شرق تا غرب عالم بر بیعت خود و بر پیمان سربازی در نبرد همیشگی حق علیه باطل به فرماندهی امیر قافله سالار صبور و با بصیرت مان امام  خامنه ای تا ظهور منجی پای فشرده و از خداوند عزو جل توفیق اتصال و ادامه به این خدمت را خواستاریم.
فان حزب الله هم الغالبون

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0