دیروز جنگ سخت امروز جنگ نرم
3 مهر 1392 ، دیدگاه 0

کمال نیوز: این روزها که حال و هوای دفاع مقدس بر کشور حاکم شده است حس و حال عجیبی در وجودم موج می زند  می خواهم چشمانم را ببندم واین دنیایی که اکنون در آن قرار دارم را به فراموشی بسپارم.

 

دنیایی که از غرب زدگی و دورویی و تهمت بوی تافن گرفته است. هجمه های فرهنگی و اجتماعی غرب که تا کنون با سلاح های مخوف خود بر پیکره ی نظام اسلامی ما ضربات سهمگینی وارد ساخته است و سبب کمرنگ شدن ارزش های والای انسانی و بینش معرفتی شده است.

دنیایی که هم اکنون در آن در حال نفس کشیدن هستم با انحرافات فرهنگی غرب همچون ساپورت و لباس های کوتاه و چسبان و بدن نما سبب رواج بی حیایی و بی حجابی شده است.

 

از تهاجمات رسانه ای که نمی توان به راحتی گذشت آنچنان بر پیکره ی رسانه ای میهن مان لطمه وارد کرده است که بی اعتمادی به اخبار رسانه های داخلی یکی از آن هزار مشکلاتی می باشد که بوجود آورده است دیگر نمی خواهم از کمرنگ شدن فیلم های دفاع مقدس حرفی بزنم که زمانی پربیننده ترین فیلم های تاریخ سینمای ایران بودند.

 

می خواهم از ارزش های شهیدان گمنامی صحبت کنم که مخلصانه در راه دین و ناموس پا به میدان کارزار گذاشتند تا ارزش ها به فراموشی سپرده نشوند ولی رنجش ها و دست منافقین کوردل که به سوی سرزمین پاک مان دراز شده بود را به فراموشی بسپارند از این حرف ها به واقع هیچ زمانی نمی توان گذشت که کجایند آن ارزش هایی که خون برای ماندنش داده بودند!

 

چه حال و هوای خوبی داشت دوران جنگ همه یک صدا با هم ندای ولایت سرمی دادند و تا پای جان از ارزش هایی که بنیان گذار کبیر انقلاب برجای گذاشته بود با جان ودل به دفاع می پرداختند پس چرا جامعه ای که آن گونه فرشته گونه بود اکنون به این بی ثباتی اخلاقی و اجتماعی رسیده است که باید هر ثانیه از عمرمان را درد  عدم کارکردهای فرهنگی در جامعه به سینه بزنیم  و هرآنچه که در راه نهادینه سازی ارزش ها گام برمی داریم بسی طول نمی کشد که با تیرهای دشمنان جمهوری اسلامی ایران از بین می رود .

 

و این گونه است که اکنون در جامعه ای با قدمت تاریخی چند هزار ساله اش باید شاهد ضد ارزش های اجتماعی همچون بی بندو باری اخلاقی و فساد اقتصادی و اعتیاد دست و پنجه نرم کنیم و از آن بدتر این که نتوانیم جلوی پیش روی آن را بگیریم و امروز باید حسرت روزهای خوش دفاع مقدس را بخوریم وبه حال خود غبطه بخوریم که چرا از ابتدا که دشمنان به فکر جنگ نرم با ما افتادند هنوز در فکر این بوده ایم که احتمال جنگ سخت وجود دارد تا اکنون نتوانیم منفذهای دیروز که امروز به سیاه چاله ای برای جوانان ما تبدیل شده است  را پر کنیم و با کمال تاسف شاهد آن باشیم که در حال دست و پازدن می باشند اما نمی توانیم آنان را از باتلاقی که خود بوجود آورده ایم بیرون بکشیم.

فان حزب الله هم الغالبون

نویسنده:امید رنجبر عمرانی

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0