روزقدس روز پیروزی جهان اسلام
10 مرداد 1392 ، دیدگاه 0

کمال نیوز: روز قدس ندای وحدت اسلامی است وراهپیمایی امسال باید خروشی علیه جنبش های بدلی دوستدار رژیم صهیونیستی باشد که سعی برانحراف مطالبات اصیل مردمی وتضعیف مقاومت اسلامی دارند .

روزقدس را اگر بخواهیم درتاریخ کشورمان وجهان اسلام جستوجو کنیم باید به سرمنشا  آن مراجعه کنیم شخصیتی که این انقلاب واین عظمت جمهوری اسلامی را بنا کرد باید در سخنان حکیم سال خورده انقلاب حضرت آیت الله خمینی((قدس سره)) جستو جو کرد, که فرمودند: روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود. روزی است که باید به ابرقدرتها فهماند که دیگر آنها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند. من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم می‌دانم، و روزی است که باید ما تمام قوای خودمان را مجهز کنیم
 
 به جد باید در خودمان وآرمان هایی که بنیان گذار انقلاب برای ما به عنوان میراثی گرانقدر به جای گذاشته است  تفکر کنیم و بدانیم چقدر توانسته ایم به ارزش های گرانبهای اوجامه ی عمل بپوشانیم و کشور مظلوم فلسطین را از چنگال خون آلود استکباری چون رژیم غاصب صهیونیستی  وحامیان آن به بیرون بکشیم. چقدر توانسته ایم در معرفی مظلومیت وبر حقانیت بودن کشور فلسطین وهمه ی مسلمانان  که در آن جا سکونت گزیده اند قدمی برداریم .
 
 خوش فرموده است یار قدیمی انقلاب حضرت امام  خمینی:<<روز قدس، جهانی است، و روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است، روز مقابله ملتهایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند، در مقابل مستکبرین، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند... روز قدس، روزی است که باید سرنوشت ملتهای مستضعف معلوم شود باید ملتهای مستضعف در مقابل مستکبرین اعلان وجود بکنند، باید همانطور که ایران قیام کرد، و دماغ مستکبرین را به خاک مالید، و خواهد مالید، تمام ملتها قیام کنند، و این جرثومه‌های فساد را به زباله‌دانها بریزند>>
 
با خود امروز بپرسیم که چقدر توانسته ایم آماده باشیم که همان گونه که توانسته ایم خرمشهر را آزاد کنیم فردا با ندایی محکم به جهانیان به خصوص اسرائیل ثابت کنیم که همان گونه که خرمشهر را ازاد کردیم فلسطین را آزاد خواهیم کرد .
 
و دشمنان از این بیداری اسلامی بترسند که نخواهند توانست این موج سرکش را خاموش کنند وهمچون نهیبی سهمگین بر سرآنان فرود خواهد آمد و آن ها را هم هم چون مبارک وقذافی و صدام و ...به نقطه تاریک تاریخ فرو خواهد برد وآز انها هیچ جز  صفحه ی محوی در تاریخ جهان باقی نخواهد ماند و آن روز خواهد بود که همه ی ما مسلمانان چه شیعه وسنی در سراسر جهان به فلسطین خواهیم رفت وهمه باهم با دستانی گره خورده نماز جماعتی به اقامه سرور ومولایمان مهدی صاحب الزمان به جا خواهیم آوردتا آن روز.
فان حزب الله هم الغالون

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0