قدر اوج بخشایش الهی
7 مرداد 1392 ، دیدگاه 0
کمال نیوز: باز هم مثل هر روز نگاهی به تقویم زندگی ام می اندازم تا نزدیک شدن خود را به فصل جدیدی از حیات مجدد بشمارم.شمارشی که روز هایش به پایان رسید و فصل رویش دوباره برای جوانه زدن وسراز خاک به بیرون نهادن فراهم شده است.
شب های احیا فرصتی است که می توانیم بارهای سنگین گناهان مان را که بر دوش های نحیف وبال های شکسته مان نهاده ایم را بر زمین بگذاریم و آن را به نهرهای جاری که در این شب ها از شدت تجمع گناهان به گردابی سیاه تبدیل شده است بسپاریم.
یک سال چشم انتظاری به پایان رسید وخدا درهای گشایش و نیایش و راهیابی به بارگاه ملکوتی اش باز کرده است  وچشم انتظار ,نادمانی است که طلب مغفرت خود را به نامه رسانان درگاه عبودیت سپرده وبه سویش مرغ جانشان را به پرواز درآورده اند را دریاف کند ومهر مقبولیت بخشایش اشتباهات شان را بر دفتر اعمال شان بزند.
این روز ها هر که را در خیابان ها وکوچه های شهرمان می بینم حال خوشی دارد ,بنده ای که گدای نگاه حق تعالی بده است این روزها توانسته است با گفتن:الهی العفو به اوج معنویت خود را برساند وسیر وسلوکی
خوش با خدا داشته باشد واز بندگی کردن خالصانه اش در این شب ها چنان شیرینی به زیر زبانش امده که  همانند فرزندی بی تاب نمی تواند خود را از شیرینی  شهد الهی جدا کندبا خود زمزمه می کند ای کاش کل شب های زندگانی ام برایم شب احیا بود تا می توانستم فرزند بی تاب وجودم را بشناسم.
در هنگام سحر دیدن آسمان شهرمان خالی از لطف نیست شاید در سرا پرده ابرهایی که حجابی را بین ما و بارگاه عرش الهی اش ایجاد کرده است نسیم خوش  مهدی موعود را استشمام کردیم و بوی عنبر گونه اش هوش از سرمان ببرد  و دلیلی بر  پرواز ما به عالم معنا شود.
چشم هایم درهنگام سحر در آسمان نام علی چیز دیگری نمی بیند که از طرفی نام مبارکش ریشه در آسمان وشاخ وبرگ هایش روبه زمین است وچه خوش شاخ وبرگ هایی را برزمین پراکنده است که روزنه ها ورگ هایش از نفس سحر نشینانی که ندای الهی العفو ودعای جوشن کبیر را خالصانه ,همچون گوهری ناب به آسمان فرستادند تغذیه می کند .
و در آخر باید گفت:که ای علی که همه دعوای عالم بر سر نام تو خاندان مبارک تو بوده است افتخار می کنیم که در این شب ها واسطه فیض الهی شده ای وفرق شکافته ات عاملی بر اتحاد مسلمانان هستی شده است تو خود رستگار شدی اما ما هنوز در انتظار رستگاری,پس توفیقی بنما.
فان حزب الله هم الغالبون

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0